12131415161718
19202122232425
262728

Sulgpall: Sulgpallurid tõid võidu

Jõhvi Spordikooli sulgpalli tüdrukud Anastassia Antošina - Daniella Aro tõid Tallinnast Yonex CUPi III võistlustelt koju esikoha.
Hurraa! Palju õnne tüdrukutele ning treeneri Aleksei Kreivaldile! 🏸

10.02. 2018.a. toimusid Tallinna Sulpallihallis Yonex CUP III võistlused.

Jõhvi Spordikooli tüdrukute paar Anastassia Antošina ja Daniella Aro sai IV liigas naiste paaride hulgas esikoha.

Türdukute paar võitis tugevas konkurentsis esimese mängu 22:20 ja 21:15 Maarika Mängla - Katrin Tiik vastu.

Teise mängu kaotasid Ipi-Liisa Peeker - Marle Petersoole seisuga 21:15, 16:21, 21:18. Kolmanda geimi lõpuosas ei õnnestunud vigu vältida,mistõttu oli kaotus eriti valus.

Kolmas mäng Pille Laub - Eveli Mäepalu vastus algas kindla võiduga 21:13, teine geim tõi kaotuse 17:21, millest kiiresti õpiti ning kerge kolmas geim otsustas kõik 21:11.

Lõpptulemusena võitis 3 paari kaks kohtumist, nendest kaks paari panid endale kijra 5 võidetud geimi ning punktide arvestuses said

ANASTASSIA ANTOŠINA JA DANIELLE ARO esikoha.