16171819202122
23242526272829
30

Jalgpall: Lokomotiv alistas Transi

Laupäevaval Jõhvis peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 30. vooru kohtumises sai Jõhvi FC Lokomotiv liigas teise võidu.

Eesti Televisioonis otseülekandena näidatud mängus Narva Transi vastulõppes avapoolaeg 0:0.

Poolajal toimus pidulik tseremoonia, kus auhinnad Eesti Energialt, Jõhvi vallavalitsuselt, Jõhvi spordikeskuselt, Diadoralt ja FC Lokomotivilt said 1984. aastal Estonia kaevanduse nime all Eesti meistriks tulnud mehed.

Teisel poolajal nägid pealtvaatajad hulgaliselt väravaid. Jõhvi läks 1:0 ette, jäi 1:2 taha kuid võitis lõpuks 3:2.

Hooaja teine võit kergitas punktide arvult Lokomotivi järele Tallinna Kalevile, kuid Lokomotiv on tabelis siiski veel viimasel, kümnendal kohal, sest Kalevil on võite rohkem. Järgmises voorus kohtutakse 27. septembril Tallinnas omavahel.

Teatavasti kukub viimase koha omanik tulevaks aastaks esiliigasse, eelviimase koha omanikul on võimalus meistriliigasse jääda läbi üleminekumängude.

Kokku on hooajal kavas 36. vooru.

20. septembril kell 16:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - NARVA JK TRANS 3:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 57. Stanislav Iablokov, 80. Andrei Jõgi, 85. Lasha Naveriani - 60. Svjatoslav Jakovlev, 71. Artjom Škinjov
Hoiatused: 26. Deniss Kulikov, 42. Alexander Nikulin, 75. Aleksandr Vladimirov - 90.+5. Vitali Andrejev

FC Lokomotiv: 28-Smelkov, 13-Smirnov, 11-Kulikov (46. 9-Kaivoja), 10-Alania (90. 22-Zahharenkov), 18-Volchkov, 14-M. Bazjukin (72. 12-Naveriani), 20-Potapov, 21-Iablokov, 23-Vladimirov, 16-Jõgi, 17-Nikulin.
Varus: 7-Jegorov, 22-Zahharenkov, 9-Kaivoja, 12-Naveriani, 1-Suhhomjatnikov.

JK Trans: 1-Tokaitšuk, 3-Nesterovski, 8-Jakovlev, 10-Škinjov, 11-Osipov (72. 9-Lvov), 13-Fjodorov, 14-Plotnikov (66. 18-Mihhailov), 17-Sheviakov (85. 12-Lissitsõn), 20-Sinicins, 21-Epifanov, 22-Andrejev.
Varus: 7-Kutuzov, 9-Lvov, 12-Lissitsõn, 18-Mihhailov.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.