17181920212223
24252627282930
31

Võrkpall: PILDID! Hooaja teine pool algas põnevuslahinguga

Põlevkivi Volle 2014/2015 hooaja selle aasta esimene kohtumine Narva ja Veteranide ning endiste töötajate võistkonna vahel oli väga tasavägine, mis kestis kokku ligi kaks tundi. Võitis Narva, kuigi veteranidel oli kolmandas geimis kasutada kaks matšpalli.

Nagu tavaliselt ei saa Narva võistkond esimeses geimis oma mängu käima, kuigi geimi algus oli tasavägine seisuni 6:6. Nad kaotasid selle geimi 16:25. Teises geimis läksid nad kohe juhtima 9:2.

Nad juhtisid veel seisul 23:17, kuid neid geimivõidu punkte nad ei saanudki - niivõrd suur mõõn tekkis neil. Veteranid said 8 punkti järjest ja võitsid teise geimi tulemusega 25:23.

Kolmas geim oli ülitasavägine, kus punkt-punkti mäng kestis seisuni 17:17. Edasi said Veteranid 2 punkti järjest, millele Narva vastas ühe punktiga. Veelkord Veteranidele kaks punkti järjest, millele Narva vastas nüüd 4 punktiga ja asus ise geimi juhtima. Veteranid viigistasid seisu 22:22. Narva sai nüüd 2 punkti, millele Veteranid vastasid 3 punktiga ja jällegi juhtima asumine. Narvale uuesti kaks punkti ja ka Veteranidele kaks punkti seisuks 27:26 Veteranidele, kel oli kasutada seega teine matšpall. Viimased kolm punkti Narvale ja kogu geim seega 29:27 neile.

Narva oli nüüd alles hoogu läinud ja pidurdada oli neid raske. Nad võitsid neljanda geimi tulemusega 25:20 ja ka viienda geimi tulemusega 15:7, kusjuures viies geim algas punkt-punkti mänguga seisuni 3:3. Siit edasi läks Narva aga juba oma teed.

Tänu sellele, et juhendi järgi lubasime Veteranide võistkonnas mängida ühel nooremal endisel töötajal, siis oli nende mängus ka rohkem särtsu. Nende võistkonnas mängis endine Narva karjääri töötaja Aleksandr Silinski, kes oli nende võistkonna põhiründajaks ja osutus ka parimaks kaitsemängijaks. Kohati olid pallivahetused üsna pikad, sest ka Narva näitas väga head kaitsemängu.

Järgmisena kohtub Veteranidega Ojamaa kaevanduse võistkond teisipäeval, 3. veebruaril algusega kell 19.30.