11121314151617
18192021222324
252627282930

Võrkpall: Ojamaa sai Veteranide üle raske võidu

Teisipäeva õhtul Jõhvi spordihallis peetud Põlevkivi Volle kohtumine Ojamaa kaevanduse ja Veteranide ning endiste töötajate võistkonna vahel algas tasavägiselt.

Kui Ojamaa sai 4 punkti järjest, läksid nad juhtima 7:5. Mõõnade ja tõusudega jätkus mäng mõlemale võistkonnale seisuni 11:10 Ojamaale. Nüüd sai Ojamaa jällegi 4 punkti järjest ja saavutatud edu nad enam käest ei lasknud ja võitsid esimese geimi tulemusega 25:22.

Teises geimis läksid Veteranid juhtima 7:4, suurendasid eduseisu 17:11, kuid seisul 21:14 tekkis neil suur mõõn, kus Ojamaa sai 5 punkti järjest ja vähendas kaotusseisu. Veteranid juhtisid veel 23:19 kui Ojamaa sai uuesti 5 punkti järjest kui ei suudetud vastu võtta Pavel Andrejevi serve ja asus ise seda geimi juhtima 24:23. Veteranid viigistasid seisu, kuid ka teise geimi võitis Ojamaa tulemusega 26:24.

Veteranidel polnud enam midagi kaotada ja kolmas geim tuligi neil väga hästi välja. Nad läksid jällegi kohe juhtima 8:2, suurendasid paari punkti kaupa oma eduseisu ja võitsid geimi tulemusega 25:14.

Neljanda geimi algus oli jällegi tasavägine seisuni 5:5. Nüüd sai aga Ojamaa 3 ja 4 punkti järjest ning asus geimi juhtima 12:6. Veteranid jõudsid küll vahepeal kahe punkti kaugusele, kuid geimi võitis ikkagi Ojamaa tulemusega 25:21 ning kogu kohtumise 3:1.