11121314151617
18192021222324
252627282930

Võrkpall: Võidud said Veteranid ja Ojamaa

Teisipäeva õhtul peetud Põlevkivi Volle kohtumistes said võidu Veteranid ja Ojamaa.

Kohtumises Veteranide ja endiste töötajate ja Tehnoloogiatööstuse (TT) võistkondade vahel polnud kahtlustki, kes selle kohtumise võidab. Muljet avaldas see, et iga saavutatud punkti üle oli TT võistkonnal väga hea meel. Esimese geimi nad kaotasid tulemusega 4:25, kuid teises geimis kogusid nad juba 10 punkti. Kolmanda geimi alguses läksid nad isegi juhtima 2:1 ja 3:2 ning viik oli veel seisul 4:4. Sealt edasi aga võtsid Veteranid oma ja võitsid ka kolmanda geimi tulemusega 25:9 (kolmanda geimi video: https://www.youtube.com/watch?v=C81hX1xb3xE). Seega on TT võistkonnal põhiturniiri mängud peetud. Sel hooajal jäädi küll viimaseks, kuid arengut on märgata.

Teine kohtumine Ojamaa ja Peamaja võistkondade vahel algas paaripunktise eduga Ojamaa võistkonnale, kuid Peamaja suutis mängu viigistada 9:9 ja juhtimagi minna 10:9. Siis sai aga Ojamaa 4 punkti järjest ja veel 5 punkti järjest ning oligi geimi võitnud 25:17. Teises geimis oli mäng tasavägine seisuni 9:8 Ojamaa kasuks. Siis sai Ojamaa 6 punkti järjest ja asus juhtima ning edasi veel 4 punkti järjest ning geim neile tulemusega 25:16. Kolmanda geimi alguses läks Peamaja juhtima 3:0, kuid Ojamaa viigistas seisu 4:4. Nüüd Ojamaale 4 ja 5 punkti järjest ning juhtisid juba 13:6. Sellelt seisult tekkis aga Peamaja võistkonnal täielik krahh kui Ojamaa sai 11 punkti järjest ja võitis ka kolmanda geimi tulemusega 25:12 ja ühtlasi kogu mängu 3:0. Nüüd on ka Ojamaa võistkonnal põhiturniiri mängud peetud ja saavutatud III koht.

Esikoha põhiturniiril otsustab kohtumine Narva ja Estonia vahel, mis toimub 03. märtsil algusega kell 19.30.