18192021222324
252627282930

Võrkpall: Võidud said Narva ja Estonia

Põlevkivi Vollel peeti 10. veebruaril kaks mängu.

Kohtumine Narva karjääri ja Tehnoloogiatööstuse võistkondade vahel algas kohe Narva juhtima minekuga kui said 6 ja 8 punkti järjest. Edasi suurendasid nad oma eduseisu veelgi, saades 6 ja 4 punkti järjest ning võitsid esimese geimi tulemusega 25:8. Teine geim algas aga Tehnoloogiatööstuse 5:0 juhtimisel. Edasi nendel aga nii hästi ei läinud ja Narva, saades jällegi 6 ja 7 punkti järjest, võitsid ka teise geimi tulemusega 25:13. Kolmandas geimis läks Narva kohe juhtima, suurendades eduseisu 6 ja 5 punkti võrra, võitsid kolmanda geimi tulemusega 25:8 ja kogu mängu 3:0.

Teine kohtumine Veteranide ja endiste töötajate ning Estonia võistkondade vahel algas tasavägiselt, kuid Estonia, saades paaril korral 3 punkti järjest, asus kohtumist juhtima 10:5. Veteranid vähendasid kaotusseisu 16:17 kui said tugevatest servidest 5 punkti järjest. Edasi vahetati punkte ja kui Veteranid said uuesti 5 punkti järjest, juhtisid juba nemad 22:19. Geimi lõpp läks neil aga hoopis käest ära kui Estonia sai ise need 6 geimilõpu punkti ja võitis esimese geimi tulemusega 25:22. Teine geim algas samuti tasavägiselt seisuni 4:4 kui juhtus Veteranide võistkonna mängijaga õnnetus blokeerimisel. Kohale kutsuti kiirabi, kes pani jala lahasesse ja sõidutas ta saalist ära. Nüüd on selgunud, et tal on luumurd. Tema jaoks on see hooaeg läbi. Kuna nüüd aga Veteranidel tagavaramängijat ei olnud, siis ametlikuks mängu tulemuseks on Estonia 3:0 võit.

Aga, et mitte piirduda selle ühe geimiga, otsustati treeningu mõttes edasi mängida, kus Estonia, kellel kohal koguni 9 mängijat, loovutas ühe oma veteranmängija Veteranide võistkonda. Estonia võistkonnast läks ära tööle ka nende põhiründaja ja nii oli nende võistkond nüüd haavatavam. 4:4 seisult jätkus mäng juba Veteranide juhtimisel. Seisul 7:5 said nad 5 punkti järjest ja suurendasid oma eduseisu veelgi. Mitmel korral said nad veel 3 punkti järjest ja võitsid geimi 25:20. Kolmandas geimis läksid Veteranid kohe 6:0 juhtima, kuid Estonia suutis mänguseisu viigistada kui sai ise 7 punkti järjest. Edasi punkt-punkti mäng seisuni 12:12. Nüüd sai Estonia 4 punkti järjest ja asus omakorda kohtumist juhtima, kuid Veteranid ei andnud alla ja kui nad said 7 punkti järjest, asusid ise seda geimi juhtima 21:18. Kuigi Estonia sai geimi lõpus veel 3 punkti järjest ja jõudsid punkti kaugusele, võitis ka selle geimi Veteranide võistkond 25:23. Kuna nüüd pidi Veteranide võistkonna mängija tööle minema, siis lõpetati kohtumine sellel seisul - 2:1 Veteranidele.

Veteranidel on nüüd jäänud eelringis kohtuda veel kahe nõrgema võistkonnaga, siis nende võitude korral on nad ka esinelikus ja nende ning Ojamaa poolfinaali vastane selgub Estonia ja Narva kohtumisest.