14151617181920
21222324252627
28293031

Võrkpall: FOTOD! VIDEO! Esimesena kindlustas finaalikoha võistkond Veteranid

Nii nagu Eesti võrkpallimeistrivõistlustel, nii algasid teisipäeval ka Põlevkivi Volle turniiril poolfinaalmängud. Esimeses, väga tasavägiselt kulgenud poolfinaalis alistas Veteranide võistkond põhiturniiri võitnud Narva 3:1.

Esimene geim Narva ja Veteranide ning endiste töötajate võistkondade vahel algas kohe Veteranide juhtimisel 5:1. Seisul 12:8 Veteranide kasuks tekkis Narva võistkonnal suur mõõn, kui Veteranid said 7 punkti järjest ja läksid juhtima juba 19:8. Kuigi ka Narva sai 6 punkti järjest, ei suutnud nad oluliselt vahet vähendada ja kaotasid selle geimi tulemusega 16:25.

Ka teises geimis läksid Veteranid kohe juhtima 4:0 ja saades veelkord 4 punkti järjest juhtisid nad juba 9:2. Narva sai samuti kahel korral 4 punkti järjest ja jõudsid viigini 13:13. Edasi tekkis aga omakorda Veteranidel suur mõõn, kui Narva sai 7 punkti järjest. Teise geimi võitiski Narva samuti tulemusega 25:16.

Kolmas geim oli väga tasavägine, kus punktid vaheldusid punkti ja kahe punkti kaupa. Kaks punkti järjest saanud Narva 22:21 eduseisule vastasid Veteranid 3 punktiga ja asusid ise juhtima 24:22. Narva sai punkti juurde seisuks 23:24. Geimilõpu punkti said ikkagi Veteranid 25:23.

Neljas geim algas samuti punkt-punkti mänguga seisuni 9:9. Nüüd sai Narva 4 punkti järjest ja asus juhtima 13:9. Veteranid vähendasid 2 punkti kaupa vahet ja viik saabus seisul 15:15. Narvale 2 punkti, Veteranidele 3 punkti järjest. Narva viigistas seisu 18:18. Veteranidele 2 punkti järjest ja uuesti juhtima asumine 20:18. Narva vastas ühe punktiga. Edasi kummalegi võistkonnale punkt juurde seisuks 21:20 Veteranidele. Nüüd jällegi Veteranidele 2 punkti järjest seisuks 23:20. Edasi vahetati punkte ja geim Veteranidele 25:22 ning ühtlasi kogu kohtumine 3:1.

Näha oli, et Narva polnud selleks kohtumiseks valmis. Nad olid liialt pinges, tehes väga palju servivigu. Üle mitme aasta on Veteranide ja endiste töötajate võistkond finaalis. Nüüd ootavad nad vastast järgmisel teisipäeval, 31. märtsil algusega kell 19.30 toimuvast poolfinaalkohtumisest Estonia ja Ojamaa kaevanduste võistkondade vahel. Rõõm oli näha nii palju pealtvaatajaid-võrkpallihuvilisi. Loodame, et järgmisel teisipäeval on neid samapalju või veelgi rohkem.