JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Uudised

Spordikeskus: Spordikeskus hakkab tööle viis päeva nädalas (NB! 1. aprilli uudis)

Alates 1. aprillist hakkab spordikeskus kulude optimeerimiseks tööle viis päeva nädalas.

Arvestades, et spordikeskuse peamiseks kliendiks on gümnaasium ja spordikool, kus õppetegevus toimub viis päeva nädalas, siis ühiste koosolekute tulemusena leiti, et pole mõtet spordihalli nädalavahetustel lahti hoida. Seda enam, et ilmad lähevad soojemaks ja joosta saab ka pargis ning kergliiklusteel. Samuti on spordihalli staadionil olemas välikorvpalliväljak. Jõusaali huvilistel on aga kaks puhkepäeva treeninggraafikusse väga sobivad.

"See töögraafik on kõige mõistlikum. Näiteks on meil saali ettevalmistamise peale vaid üks töömehe koht, kes peab ju oma puhkepäevad kätte saama. Samuti saame tänu uuele graafikule tõsta töötajate palka, sest tuleb tõdeda, et mitu aastat on lubatud palgatõus jäänud erinevatel põhjustel toimumata. Samas saame tänu vabanevale ajaressursile töögraafikut ümber tehes avada halli argipäevadel varem ja panna hiljem kinni, täpne ajakava on koostamisel. Lisaks saame vastu tulla nii osade volikogu liikmete soovile, et spordikeskuse halduses olev Vene gümnaasiumi ujula samuti hommikul varem lahti teha. Seni oli see ju vaid ettepaneku tasemel, ressursi selleks ette polnud nähtud," sõnas tundmatuks jääda sooviv spordikeskuse juhtifiguur.

Samas on huvilistel võimalus spordihalli avada ka laupäeval ja pühapäeval. Selleks tuleb spordirahva ühisrahastusprojektis Stardipaik annetada spordikeskusele raha nädalavahetusel uste avamiseks ja kui on koos töötajate jaoks motiveeriv summa, siis tullakse ja tehakse uksed lahti.

Spordikeskus soovib kõikidele endistele, praegustele ja võimalikele tulevastele klientidele mõistvat suhtumist, mida peaks aitama leevendada ka see, et muudatused töögraafikus planeeriti aprilli, mis teatavasti on ka nalja- ja meelelahutuskuu.

Selleks, et üleminek uuele ajale oleks sujuvam pannakse aprillikuu esimesel nädalalõpul hall kinni koguni kolmeks päevaks. "Pärast seda tundub ju kaks kinnipäeva nagu rahvale vastutulek," ütles TJSSJF.

JSKJõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool