16171819202122
23242526272829
3031

Kergejõustik: Rakveres toimusid Eesti noorte meistrivõistlused kergejõustikus

Edukalt osalesid nendel võistlustel Jõhvi kergejõustikuklubi "Visa" ja Jõhvi spordikooli esindajad.

Kolmekordseks "A" klassi Eesti meistriks sai Deniss Šalkauskas. 1500 meetri jooksus on Tema võiduaeg 4.04,72 ; 2000 meetri takistusjooksus - 6.20,34 ning 3000 meetri jooksus-8.48,84. "B" klassi odavise pronksmedal tulemusega 49,41 kuulub Daniil Hodakovski-le.

Neljandaks tüdrukute "A" klassi 2000 meetri takistusjooksus (tulemus-8.19,47) sai Darja Predbannikova. Samuti jäi kahjuks ilma medalita ka "B" klassi odaviskaja Snežana Beljankina (37,99). Kuues koht kuulitõuges tulemusega 13,96 kuulub Taanel Saatman-ile.

Muidugi võib pidada heaks tulemuseks ka seda, et Valeria Vaivala ja Snežana Beljankina pääsesid kettaheide finaali. Viljar Karja sai tulemusega 12,48 kolmikhüppes kaheksandaks ning Tanel Saatman sai ka kaheksanda koha poiste "A" klassi kettaheides (42,28).