21222324252627
28293031

Petank: Selgusid Jõhvi petangimeistrid

Juulikuus selgusid Jõhvi meistrid petangis.

9.07.2015. 15. Jõhvi MV petangi paarismängus olid arvult juba 200. Ida-Virumaa reitinguvõistlused. Siinkohal tänud ka korraldajatele, kes on kõik need aastad iga ilmaga võistlusi läbi viinud. Kokku on 13 aasta jooksul käinud reitinguvõistlustel kätt proovimas 399 huvilist, kellest reitingusse pääsesid 213.
Neptuni keerulistele väljakutele tuli seekord esikohta püüdma 12 võistkonna jagu mängijaid. Võitsid Andres Veski ja Svetlana Sobolko, teiseks tulid Pjotr Nikkar, Jaan Sepp, kolmanda koha saavutasid Janek Tarto, Kristo Viljaste. B-turniiri võitsid Lemmit Toomra, Rene Kundla.

23.07.2015. Jõhvi triode meistrivõistlustel osales 7 triot. Algne vihmasadu andis õhtu jooksul tasapisi järele ja ajalimiidiga 40 minutit mängides olid kella kümneks võistlused lõppenud. Väljakud olid rasked nagu ikka ja nii järgneski mõnele kindlale võidule kaotus ning vastupidi. Edule aitas kaasa ka tulistamine.
Esikoha sai trio Aarne Välja, Sirje Viljaste, Ivar Viljaste. Teisena lõpetasid Jaan Sepp, Oskar Sepp, Argo Sepp ja kolmandad olid Vladimir Ogneštšikov, Elmo Lageda, Tõnu Kapper.

26.07.2015. Jõhvi 13. meistrivõistlustel üksikmängus osales 19 petankerit. Moodustati neli alagruppi, kust 2 paremat said edasi veerandfinaali. Kõik mängud algasid seisult 2:2. Kolmanda koha mängus oli Tõnu Piik 13:12 parem Lemmit Toomrast ja finaalis võitis kindlalt päeva ilma ühegi kaotuseta lõpetanud Aarne Välja 13:3 Matti Vinnit. B-turniiri parim oli Kristo Viljaste.