15161718192021
22232425262728
293031

Võrkpall: FOTOD! Esimeses mängus sai võidu Narva

Algas Põlevkivi Volle 2015/2016 hooaeg. Esimeses kohtumises olid vastamisi Narva karjääri ja Ojamaa kaevanduse võistkonnad.

Kuigi esimese geimi esimesed punktid sai Ojamaa võistkond, kulges edasine mängukäik Narva võistkonna juhtimisel kui nad said mitu korda 3 ja 4 punkti järjest. Seisult 17:14 said nad 7 punkti järjest ja võitsid geimi 25:16.

Teine geim algas Narva juhtimisel, kuid kui Ojamaa sai ise 3 ja 4 punkti järjest juhtisid juba nemad 13:12. Narva viigistas seisu ja viik püsis seisuni 15:15. Kuid edasi suutis Ojamaa saada vaid 3 punkti ja nii võitis ka teise geimi Narva tulemusega 25:18.

Kolmanda geimi alguses läks Ojamaa küll juhtima 4:2, kuid edasi kui Narva sai 8 punkti järjest, nende mäng absoluutselt enam ei klappinud. Narva sai 4, 3 ja geimi lõpus veel 5 punkti järjest ja võitis kolmanda geimi tulemusega koguni 25:9 ja ühtlasi kogu mängu 3:0.

Ojamaa ei suutnud vastu võtta Narva poiste tugevaid hüppelt serve ja neil puudus ka vigastuse tõttu võistkonna mängujuht. Kui Ojamaa saab mängida oma parimas koosseisus, siis nende järgmine omavaheline kohtumine võib tulla väga huvitav.

26.11.2015 algusega 18.20 (saali saab 18.00) kohtuvad Jõhvi spordihallis Estonia kaevanduse ja Peamaja võistkonnad.