16171819202122
23242526272829
30

Võrkpall: Estonia sai 3:2 võidu

Põlevkivi Volle teine, neljapäeva õhtul Jõhvi spordihallis toimunud kohtumine Estonia ja Peamaja vahel oli väga tasavägine, mis kulges punkt-punkti mängu ja tõusude ning mõõnadega mõlemale võistkonnale.

Esimese geimi võitis Peamaja tulemusega 25:22. Teise geimi võitis Estonia 25:21, kolmanda sama tulemusega Peamaja. Neljandat geimi juhtis Peamaja, kuid siis tehti serviviga, millele järgnes Estonialt 5 punkti järjest. Peamaja suutis vahet vähendada, kuid geimi võitis ikkagi Estonia tulemusega 25:23. Viiendas geimis seisul 1:1 Peamajalt jällegi serviviga ja Estonialt 4 punkti järjest. Estonia suurendas veelgi oma eduseisu ja võitis viienda geimi tulemusega 15:9 ning ühtalasi kogu mängu 3:2. Tabelisse sai Estonia 2 punkti, Peamaja 1 punkti.

Järgmisena kohtuvad Jõhvi spordihallis neljapäeval, 3. detsembril kell 18.20 (saali saab 18.00) Ojamaa ja Estonia võistkonnad.