16171819202122
23242526272829
30

Võrkpall: Ojamaa sai raske võidu

Põlevkivi volle kolmadas kohtumises olid neljapäeval vastamisi Ojamaa ja Estonia.

Esimeses geimis läks Estonia kohe juhtima 8:2 kui sai 6 punkti järjest. Ojamaa vähendas vahet kui sai omakorda 4 punkti järjest. Edasi vahetati punkte paari-kolme punkti kaupa. Ojamaa jõudis punkti kaugusele 23:24, kuid geimilõpu punkti sai ikkagi Estonia ja võitis esimese geimi tulemusega 25:23.

Esimeses geimis oli tunda nende Ojamaa mängijate rabedust, kes jõudsid kohale liiga hilja ja ei jõudnud üldse sooja teha. Teine geim algas punktide vahetusega seisuni 7:6 Estonia kasuks. Nüüd sai Ojamaa 5 punkti järjest ja läks geimi juhtima 11:7. Nad suurendasid oma eduseisu 22:16. Estonia sai omakorda 4 punkti järjest ja vähendas vahet, kuid rohkemaks nad selles geimis suutelised ei olnud ja geimi võitis Ojamaa tulemusega 25:20.

Ka kolmas geim algas punkt-punkti mänguga seisuni 4:3 Ojamaa kasuks. Nüüd tekkis aga Ojamaal suur mõõn, kus Estonia sai koguni 10 punkti järjest ja läks seda geimi juhtima 13:4. Ojamaa ei andnud alla. Nad said paaril korral 3 punkti ja siis veel 8 punkti järjest ja juba juhtisid nemad 18:15. Estonia viigistas seisu kui sai 4 punkti järjest 20:20. Edasi vahetati punkte, kuid siis sai Ojamaa 3 punkti järjest ja oli ka kolmanda geimi võitnud tulemusega 25:22.

Neljas geim algas samuti punkt-punkti mänguga seisuni 8:8. Ojamaa sai nüüd 2 punkti järjest, kuid viik saabus uuesti seisul 13:13. Järgnes jällegi punktide vahetus ja nüüd sai Estonia omakorda 3 punkti järjest. Edasi said nad veel mitmel korral paar punkti järjest ja võitsid neljanda geimi tulemusega 25:20.

Viienda geimi alguses aga ei klappinud Estonia mäng üldse - Ojamaa läks juhtima 4:0. Sellel seisul võttis Estonia aja maha. Pärast seda saadi ka esimene punkt. Seisul 7:4 Ojamaa kasuks said nad 4 punkti järjest ja seda edu nad käest ei lasknudki ning võitsid otsustava geimi tulemusega 15:10 ja ühtlasi kogu mängu tulemusega 3:2. Nii sai Ojamaa tabelisse 2 punkti ja Estonia lisas senisele 2 punktile 1 punkti.