17181920212223
24252627282930
31

Võrkpall: FOTOD! Narva sai kindla võidu

Neljapäevases Põlevkivi Volle kohtumises ei olnud Narva võistkonnal mingit probleemi Peamaja võistkonna alistamisega.

Kui esimeses geimis suutis Peamaja veel vastupanu osutada, siis teises ja kolmandas geimis ei suudetud Narva hüppelt serve üldse vastu võtta. Esimeses geimis läks Peamaja algul isegi juhtima 3:0, kuid siis sai Narva 2 ja 7 punkti järjest ning läks ise juhtima 9:4. Narva suurendas eduseisu ja vahe säilitati geimi lõpuni, mille nad lõpuks võitsid 25:19. Teises geimis sai Narva järjest mitmel korral 3 ja 4 punkti ja võitis geimi tulemusega 25:11. Kolmandas geimis ei laabunud Peamaja mäng aga üldse. Narva sai 5, 6, ja 7 punti järjest ja oli ka kolmanda geimi võitnud tulemusega 25:11 ning ühtlasi kogu mängu 3:0. Nüüd on neil ainsana kirjas 6 punkti.

Uue aasta mänge alustatakse jaanuari keskel. 14. jaanuaril 2016 kohtuvad Narva ja Estonia ning 28. jaanuaril 2016 Peamaja ja Ojamaa.