JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Uudised

Sulgpall: VIDEOD! Katre Roopere kordas kolmeaastatagust kolmikedu

Viiendat korda toimunud Jõhvi lahtistel meistrivõistlustel oli edukaim Katre Roopere, kes sai esikoha nii naiste üksikmängus, naispaarismängus koos Margit Ahuga ning segapaarismängus koos Martti Eermaga. Sama saavutusega oli pealinlane hakkama saanud ka 2012. aastal.

Eesti viies reket, Kohtla-Järve juurtega Eesti sulgpalliedetabeli viies number Tarmo Tubro saavutas neljandat aastat järjest esikoha meeste üksikmängus ja kolmandat aastat tuldi koos Ahto Buldasega esimeseks meeste paarismängus.

Ida-Virumaa sulgpalluritest said kaks medalit kuus sportlast: Ivan Sergejev (sai teise koha nii meeste üksikmängus ja meeste paarismängus koos Dmitri Lvoviga), Kati Kask (oli teine naiste üksikmängus ja naiste paarsimängus koos Jelena Solomanjukiga), Anna Jagonen (oli kolmas nii naiste üksikmängus kui ka naiste paarismängus koos Irina Raznotovskajaga), Margit Ahu (oli koos Rooperega esimene naiste paarismängus ja koos Aleksei Kreivaldiga kolmas segapaarismängus), Aleksei Kreivald (oli kolmas nii koos Juri Krotiga meeste paarsimängus kui ka koos Margit Ahuga segapaarismängus) ja Juri Krot (oli koos Irina Raznotovskajaga teine segapaarismängus ja koos Aleksei Kreivaldiga kolmas meeste paarimängus).

Kokku osales võistlusel 21 mängijat.

MEESTE ÜKSIKMÄNG
1. Tarmo Tubro
2. Ivan Sergejev
3. Martti Eerma
4. Juri Krot
5. Aleksei Kreivald
6. Dmitri Lvov
7. Toomas Nõmmiste
8. Viktor Daineko
9. Sanžar Magomedagajev
10. Rene Kundla
11. Martin Viira

NAISTE ÜKSIKMÄNG
1. Katre Roopere
2. Kati Kask
3. Anna Jagonen
4. Jelena Solomanjuk
5. Irina Raznotovskaja
6. Pirjo Kaiva
7. Greta-Maria Pisarev

MEESTE PAARISMÄNG
1. Tarmo Tubro/Ahto Buldas
2. Dmitri Lvov/Ivan Sergejev
3. Juri Krot/Aleksei Kreivald
4. Martti Eerma/Martin Viira
5. Viktor Daineko/Rene Kundla

NAISTE PAARISMÄNG
1. Katre Roopere/Margit Ahu
2. Kati Kask/Jelena Solomanjuk
3. Irina Raznotovskaja/Anna Jagonen
4. Greta-Maria Pisarev/Pirjo Kaiva

SEGAPAARISMÄNG
1. Katre Roopere/Martti Eerma
2. Irina Raznotovskaja/Juri Krot
3. Margit Ahu/Aleksei Kreivald
4. Anna Romanenko/Ahto Buldas
5. Anna Jagonen/Ivan Sergejev
6. Jelena Solomanjuk/Dmitri Lvov
7. Kati Kask/Martin Viira
8. Greta-Maria Pisarev/Tarmo Tubro
9. Pirjo Kaiva/Sanžar Magomedagajev

Tulemused: http://www.johvisport.ee/protokoll/Vjohvimv_sulgpall_201215.xls

VIDEOD
Üksikmängud: https://www.youtube.com/watch?v=FacSyfQgE2s
Paarismängud: https://www.youtube.com/watch?v=P0EtS3csZFM
Segapaarismängud: https://www.youtube.com/watch?v=4eF4gaWi7U4

RENE KUNDLA
 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool