12131415161718
19202122232425
2627282930

Võrkpall: Ojamaa võitis 3:0

Kuigi Jõhvi Spordihallis oli avarii, sai Põlevkivi uue aasta teine mäng siiski peetud.

Selle aasta teise kohtumise esimene geim Ojamaa kaevanduse ja Peamaja vahel algas punkt-punkti mänguga seisuni 7:7. Siis sai Peamaja kaks punkti järjest ja läks geimi juhtima. Järgnes punktide vahetus. Siis sai aga Ojamaa omakorda kaks punkti järjest ja mänguseis uuesti viigistus. Edasi jällegi vahetati punkte, kuid siis sai Ojamaa paaril korral 4 punkti järjest ja võitsid selle geimi 25:19.

Teises geimis läks Ojamaa suurelt 12:2 juhtima kui sai 7 punkti järjest. Peamaja küll vähendas vahet, kuid vahe oli ikkagi liiga suur - nad kaotasid teise geimi 18:25.

Kolmas geim algas lootustandvamalt. Märt Trummari tugevatest servidest oli seis juba 7:1. Ojamaa mängijad läksid juba natuke närvi ja võtsid aja maha. Sellele järgnes aga Peamaja suur mõõn, kus Ojamaa tegi kaotusseisu tasa ja läks ise seda geimi juhtima 13:10. Edasi suurendasid nad oma eduseisu veelgi ja võitsid ka kolmanda geimi tulemusega 25:15 ja ühtlasi kogu mängu 3:0.

Järgmisena kohtuvad 04.02.2015 algusega kell 18.20 Narva karjääri ja Ojamaa kaevanduse võistkonnad.