12131415161718
19202122232425
2627282930

Võrkpall: Uue aasta esimene võit Narvale

Neljapäeval sai jätku Põlevkivi Volle 2015/2016 turniir. Selle aasta esimeses kohtumises olid vastamisi Estonia kaevanduse ja Narva karjääri võistkonnad.

Kui sellel kohtumisel oli vähevõitu pealtvaatajaid, arvates vist, et tuleb igavavõitu mäng, siis nad eksisid rängalt. Juba esimene geim näitas, et Estonia kergelt alla ei anna. Hoopis vastupidi, nad alustasid võidutahtelisemalt, minnes esimeses geimis kohe juhtima 7:3. Edasi kulges mäng punkt-punktilt, kuid kui Narva sai paaril korral kaks punkti järjest, saabus viik seisul 20:20. Edasi jällegi punkt-punkti mäng seisuni 26:26. Geimilõpupunktid sai Narva ja võitis selle geimi tulemusega 28:26.

Estonia sai sellest innustust, et suudavad nii hästi Narvale vastupanu osutada. Seda näitas ka teine geim. Estonia läks kohe juhtima 3:0, kuid siis tekkis neil mõõn kui Narva sai 6 punkti järjest. Estonia ei andnud alla, saades ise 5 ja 3 punkti järjest ning asus jällegi geimi juhtima 11:8. Edasi said nad veelkord 3 punkti järjest ja seda edu nad käest ei lasknudki ning võitsid teise geimi tulemusega 25:20. Selles geimis mängis Narva tujutult ja ka servivigu tehti väga palju.

Kolmas geim selles kohtumises osutuski otsustavaks, mis kulges mõlemale võistkonnale suurte mõõnadega. Estonia läks jällegi kohe juhtima 9:5. Narva läks ise juhtima 17:15 kui sai 7 punkti järjest. Siis sai Estonia omakorda 7 punkti järjest. Estonia juhtis juba 24:20 ja üllatus oli juba lähedal, kuid Narva suutis mänguseisu viigistada ja juhtimagi minna kui sai ise 5 punkti järjest. Estonia viigistas uuesti mänguseisu 25:25, kuid geimilõpupunktid sai ikkagi Narva 27:25.

Neljandas geimis läks siis Narva selles kohtumises esimest korda kohe juhtima 4:1. Nad suurendasid oma eduseisu kui said 3, 4 ja 5 punkti järjest ning võitsid selle geimi tulemusega 25:18 ja kogu mängu tulemusega 3:1, saades sellega tabelisse 3 punkti.

Järgmisena kohtuvad 28.01 algusega kell 18.20 (saali saab 18.00) Peamaja ja Ojamaa kaevanduse võistkonnad.