10111213141516
17181920212223
24252627282930

Võrkpall: FOTOD! VIDEO! Estonia sai kerge võidu

Kui esimeses voorus kulges Estonia ja Peamaja kohtumine väga tasavägiselt, siis teise vooru kohtumises tegi Peamaja võistkond väga palju servivigu ja vigu pallingu vastuvõtul. Kõik see kajastus ka mängu tulemuses.

Esimeses geimis läks Estonia kohe 8:2 juhtima. Edasi said nad veel 4 punkti järjest ja juhtisid juba 12:3. Peamaja küll parandas seisu, saades paaril korral 3 punkti järjest 10:14. Kuid siis sai Estonia omakorda paaril korral 3 punkti järjest ja võitis geimi tulemusega 25:19.

Teine geim oli täielik katastroof Peamajale. Estonia sai mitmel korral 5 ja 3 punkti järjest ning võitis teise geimi tulemusega koguni 25:8.

Kolmandas geimis Peamaja mäng sujus natuke paremini, kuigi geimi asus jällegi juhtima Estonia 7:2. Peamaja viigistas seisu 9:9 kui sai 4 punkti järjest. Estonia võttis aja maha. Edasi vahetati punkte, kuid siis sai Estonia 3 punkti järjest ja läks juhtima 14:12. Peamaja vastas samuti 3 punktiga järjest ja läks ise juhtima 15:14. Edasi vahetati punkte seisuni 18:18, siis aga tekkis Peamajal jällegi suur mõõn, kus Estonia sai 5 punkti järjest ja sellega oli ka kolmanda geimi saatus otsustatud. Geim lõppes sama tulemusega, mis esimenegi 25:19. Seega kogu mäng Estoniale 3:0.

Järgmisena kohtuvad 25. veebruaril algusega kell 18.20 (saali saab 18.00) Ojamaa ja Estonia võistkonnad.