Pippi Lotta Enok lõpetas Euroopa U18 meietrivõistlused seitsmevõistluse isikliku rekordi 5135 punktiga

Tänavu lõpetas Jõhvi Spordikooli XXX lend

Sportaeroobika: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
12. juuni 2018

Jõhvi valla lahtised MV Sportaeroobikas toimuvad 15.juunil algusega kell 15.30 Jõhvi spordihallis.

Võrkpall: Pärnu poisid ja Viljandi tüdrukud võitsid D-vanuseklassis Eesti meistritiitli, Jõhvi poisid 12.kohal
06. juuni 2018

Pühapäeval, 3.juunil lõppes Võru Spordikooli välisväljakutel kolm päeva kestnud kuni 14-aastaste noorte (D-vanuseklass) minivõrkpalli EV100 Eesti meistrivõistluste finaalturniir, millest võttis osa 20 poiste ja 20 tüdrukute võistkonda.

Kergejõustik: Promenaadijooksu kiiremad olid Aristov ja Velba
04. juuni 2018

Laupäeva õhtul toimunud XVI Kohtla-Järve - Jõhvi promenaadijooksu 10 km kiireimad olid Dmitri Aristov ja Hillevi Velba..

Sulgpall: Kolmandalt etapilt viidi medaleid Tallinna

Kui sulgpalli seeriavõistluse "sulgpall toob leiva lauale" teisel, maikuus toimunud etapil pakkusid külakosti Lääne-Virumaa mängijad, siis kolmandale etapile tulid külalised Tallinnast. Neist Ants Mängel oli parim meeste üksikmängus. Naiste üksikmängus sai Kati Kase järel teise koha Reet Vokk. Mängel/Vokk olid paremad segapaarismängus ning Vokk koos KAsega võitsid naiste paarismängu. Kolme etapi kokkuvõttes oli mestest parim Juri Krot ja naistest Kati Kask.

Kergejõustik: Jõhvi spordikooli kasvandi Pippi-Lotta Enok pääseb seitsmevõistluses Euroopa meistrivõistlustele
31. mai 2018

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli lahtiste noorte kergejõustiku 4-võistluse tulemused

Kolmapäeval 30.mail kogunesid noored kergejõustiklased Jõhvi Põhikooli staadionile, et jõudu katsuda kergejõustiku 4-võistluses.

Jõhvi Spordikooli poolt välja kuulutatud võistlus oli lahtine, mistõttu oli osalejaid teistestki Ida-Virumaa klubidest. Osalesid spordiklubid Mitš, Atleetika, Tsefei ning Jõhvi Põhikool.