Sulgpall: Jõhvi Spordikooli sulgpallineiud võistlesid Tallinnas.
17. detsember 2018

Laupäeval 15.12. toimus Tallinnas Yonex CUP II etapp paarismängus.

Jõhvi Spordikooli esindasid Polina Rjabušenko, Daniela Aro ja Anastassia Antošina.

Esimese mängu esimese geimi pingeline võitlus Irina Dogatko ja Galina Ušakova vastu tõi meie neidude paarile Polina Rjabušenko ja Anastassia Antošina kaotuse 20:22. Teine geim võideti 22:20 ning kolmas geim seisuga 21:8 tõi kindla mängu võidu.

Teine mäng Eveli Mäepalu -Merle Petersoo paari vastu võideti 21:12 ja 21:14.

Kolmandas mängus tuli vastu võtta kaotus 12:21 ja 16:21 Regina Mihhailova ja Marija Paskotsi vastu.

Kolme mängu tulemusena said Polina ja Anastassia alagrupis teise koha ning ees ootas mäng pronksile, kus vastaseks oma tüdruk Jõhvi Spordikoolis Daniela Aro paaris Tallinna Sulgpallikooli kasvandiku Anita Kudenkoga.

Eelnevalt olid Daniela ja Anita oma alagrupis võitnud paari Tiina Lell ja Aet Põldma seisuga 21:23; 21:11 ja 21:11, kaotanud paarile Adeele Metsniit ja Eliise Siimann 16:21 ja 17:21.

Daniela ja Anita võitsid kolmanda koha seisuga 21:13; 19:21 ja 21:12 ning Polina ja Anastassia jäid neljandaks.

Palju õnne omadele!

Eriti suur tänu Anita Kudenkole tänu kellele oli Daniela Arol võimalus 2 nädalat elada koolivahetuse programmi raames Tallinnas ning treenida Tallinna Sulgpalli koolis.

05. detsember 2018

Jõhvi Spordikooli C-klassi võrgupoisid (sündinud 2004-2005) võistlesid 1. ja 2. detsembril Narvas Eesti noorte võrkpalli Karikavõoistlustel.

Kokku osales võistlustel 6 võistkonda.

Spordikooli poisid mängisid ja võitsid seisuga 2:0 Narva, Keila, Paide ja Tallinna noormehi.

Kangemaks osutusid Rapla poisid, kellele kaotati 0:2. Nii jäädi lõppkokkuvõttes II kohale, mis tagas pääsu mängida tugevamas finaalgrupis.

Kõik poisid olid väga tublid ning andsid endast parima.

Treener Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: Ida-Virumaa lahtiste sisekergejõustikuvõistluste tulemused
14. november 2018

10.novembril toimusid Ahtme Kergejõustikuhallis Ida-Virumaa lahtised sisekergejõustikuvõistlused.
Mõõtu võeti U14, U15, U18 ja täiskasvanute võistlusklassides.
Kavas oli 50m - , 300m -, 1000m (naised) -, 1500m (mehed) jooks, 50m tõkkejooks, 2000m käimine, kõrgus- ja kaugushüpe, kuulitõuge.
Võistlustel osalesid erinevad Ida-Virumaa kergejõustiku klubid kui ka Jõhvi Spordikool.

Võrkpall: 9.-10. novembril toimusid Raplas Eesti MV võrkpallis B klassi noormeestele
12. november 2018

Ujumine: 3.-4. november AURA OPEN CUP
09. november 2018

3.-4. novembril toimus Aura Veekeskuses MTÜ Tartu Ujumisklubi eestvedamisel rahvusvaheline ujumisvõistlus Aura Open CUP. Võistlejaid oli üle 300, sealhulgas Eestist, Lätist, Venemaalt ja isegi Ukrainast.

Varia: Soojusenergia katkestus 09-11.11.2018