JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Uudised

Varia: Spordikoolituse ja – Teabe Sihtasutuse korraldus
19. märts 2020

 KORRALDUS

Tallinn 18. märts 2020 nr. 48



Vabariigi Valitsuse poolt 12.03.2020.a. välja kuulutatud eriolukorra rangete
piirangute tingimustes ning soovist aidata treeneritel ohutult ning
katkematult hoida oma treenerikutset, sätestan, et kuni eriolukorra
peatamiseni tuleb treenerite kutsekomisjonidel menetleda ainult
treenerikutsete taastõendamist komisjoni koosolekut kokku kutsumata
elektroonsesse keskkonda esitatud dokumentide alusel.

Varia: Uuendus! Seoses COVID-19 viirusega
12. märts 2020

Jõhvi spordihall ja Jõhvi Spordikooli ujula,võimla (narva mnt 16) 13.03-12.04.2020 suletud. 
 

Varia: Koroonaviiruse haigus COVID-19
05. märts 2020

 

Kergejõustik: Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused U 10 ja U 12 vanuseklassides
04. märts 2020

  ...toimusid 29.02.2020.a. Ahtme kergejõustikuhallis.

Protokoll

Lauatennis: X Jõhvi lauatennise rahvaliiga tulemused.
26. veebruar 2020

 PAREMJÄRJESTUS:
NIMI KOHT REITINGUS
1 Sergei Zahharov 144 - Sillamäe
2 Anna Romanenko 166.5 (37)
3 Jaanus Lokotar 174 - Kadrina
4 Sergei Kotov 291
5 Dmitri Nikitin
6 Aleksandr Vassiljev 220
7 Aleksandr Serov 253
8 Sergei Kurtin 228
9 Kalle Lehismets 244 - B-turniiri võitja
10 Kulno Lehismets 227
11 Eduard Kapralov 261
12 Gennadi Šaburov 357
13 Maksimilian Sokolov - C-turniiri võitja
14 Aivar Press - parim harrastaja
15 Aleksander Pivovar
16 Aleksandr Gaidašov
17 Aleksander Liepinš 454 - D-turniiri võitja
18 Lemmit Toomra 478
19 Aleksander Turlo 627
20 Piret Rajasaar - parim naine
21 Ludmilla Gusseva 364.5 (81)
22 Aleksandr Smirnov
23 Jaanus-Jaak Raja - noor 1
24 Olivia-Aleksandra Romanenko - noor 2

Varia: Alates 24.02.2020 seoses teede remondiga võivad esineda Narva mnt 16 parkimis probleemid.
21. veebruar 2020

 Vabandame ebamugavuste eest.

Kergejõustik: ХХХIII Jõhvi “Hüppaja päev”
17. detsember 2019

 ХХХIII Jõhvi “Hüppaja päev” toimus Ahtme kergejõustikuhallis. Sel aastas võtsid võistlustest osa sportlased Tallinnast, Rakverest, Türist, Jõgevalt, Narvast, Sillamäelt, Kohtla-Järvelt ja Jõhvist.

Teivashüppe võistluses tulid oma vanuseklasside võitjateks Roland Peet(Jõhvi Spordikool), Savva Novikov (Visa, Jõhvi), Aivar Ellam (Vike, Rakvere), Hanna-Maria Peetsalu (Jõhvi Spordikool).

Kolmikhüppes näitas head tulemust poiste U16 vanuseklassi võitja Viktor Morozov (KJK Atleetika,Kohtla-Järve) 13,92 meetrit. Samuti olid võitjateks Dmitri Fomin (KJK Atleetika, Kohtla-Järve), Aleksey Demidovitš (KJK Kalev, Sillamäe), Ivan Titov (KJK Kalev, Sillamäe), Andrei Artamonov(KJK Kalev, Sillamäe), Darina Tšudakova (KJK Kalev, Sillamäe), Marta Malinina (PSK Narvic, Narva), Anfisa Karyagina (Visa, Jõhvi), Kati-Ly Randviir (Vike, Rakvere), Elnara Petunova (Tsefei, Kohtla-Järve).

Jõhvi Vene Põhikooli eriauhindu pälvisid kõrgushüppe võistlusest osavõtjad, kuna Jõhvi linna “Hüppaja päev” saab oma alguse kõrgushüppe koolivõistlusest. Tol aastal olid näidatud kõrged tulemused poiste seas. Markus Anvelt (Alem,Türi) poiste U18 vanuserühmas võitis tulemusega 190sm. Teisteks võitjateks oma vanuserühmades tulid Jaroslav Sivuha (Audentese Spordiklubi, Tallinn), Savva Novikov (Visa, Jõhvi), Andrei Artamonov (KJK Kalev, Sillamäe), Eva Tjurina(PSK Narvic, Narva), Kati-Ly Randviir (Vike, Rakvere).

Samuti tuli hea tulemusega (5,29m) kaugushüppe U16 vanuserühma võitjaks Anfisa Karjagina (Visa, Jõhvi). Teised kaugushüppe võitjad: Ilja Mandrikov (PSK Narvic, Narva), Grigori Velikanov (KJK Kalev, Sillamäe), Jaroslav Sivuha (Audentese Spordiklubi, Tallinn), Savva Novikov (Visa, Jõhvi), Andrei Põhtin (KJK Atleetika, Kohtla-Järve).

XXXIII “Hüppaja päeva” võistlust toetasid: Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit, “Kultuurkapitali” fond, Jõhvi vald, Jõhvi Spordikool, Jõhvi linna kergejõustikuklubi “Visa” ning Jõhvi Vene Põhikool.

Erilised tänusõnad vabatahtlikele, kes aitasid võistluste läbiviimisel.

Spordikool: Jõhvi Spordikooli aastalõpuüritus!
03. detsember 2019

Lugupeetud Spordikooli õpilased, ootame Teid osalema Jõhvi Spordikooli aastalõpuüritusel 11. detsember kell 16.00.

 

Varia: 28.-30.11.2019 a. avarii tõttu ujula aadressiga Narva mnt 16 on suletud.
28. november 2019

Vabandame ebameeldivuste pärast.

Lauatennis: IX Jõhvi lauatennise rahvaliiga 5.etapi tulemused.
25. november 2019

1. KALLE LEHISMETS
2. DMITRI NIKITIN
3. SERGEI KURTIN
4.SERGEI KOTOV
5.KULNO LEHISMETS - parim veteran
6.NIKOLAI GRIŠTŠENKO
7. ALEKSANDR SEROV
8.GENNADI ŠABUROV
9.VLADMIR NAZARALIJEV - parim harrastaja
10. ALEKSANDER LIEPINŠ
11. Anatoli Vassiljev
12. Aivar Press
13. Piret Rajasaar - parim naine
14. Ivan Nezhuvaka - C-turniiri võitja
15. ALEKSANDER TURLO
16. ALEKSANDR GAIDAŠOV
17. LUDMILLA GUSSEVA - D-turniiri võitja
18. Aleksandr Smirnov
19. Jaanus-Jaak Raja - Noor 1
20. ROMET KUKK - Noor 2.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool