JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Uudised

Varia: Jõhvi lahtised meistrivõistlused suundorienteerumises peeti Vokas.

Väino Auli poolt Voka idaservas peetud võistluste rada oli ÜLI raske. Tuli ette nõgeseid, okastraati, kibuvitsa salusid ja kivihunnikuid. Ühte punkti valvas kiivalt suur ekskavaator.

 

Jõhvi lahtised meistrivõistlused suundorienteerumises korraldas RSK Jõhvikas.

Kokku 45 võistleja tulemused leiate http://www.rskjohvikas.ee/2011/resultsJohviMV.htm

Parimatele ulatati autasustamisel värskelt disainitud diplom ja Jõhvi hirvega medal.

Võistlusraja raskust ja punktide rasket leitavust kinnitas näiteks Piret Niglas - kelle sõnul juhtus temaga esmakordselt karjääri jooksul punkti "kaotamine" ja tulemust Piret kahjuks kirja ei saanud. Samas sai ta "uhkustada" okastraadi juttidega jalgadel ja seljal.

Väga raskeks pidas rada M35 klassi 2. koha saanud Igor Petrovitski. Valitud pikk rada viis mehe metsa rohkem kui kaheks tunniks. "Päeval oleks OK, aga et õhtul sellist koormust saab... Vist öösel ei maga." oli mehe kommentaar.

RSK Jõhvikas liikmed ja korraldajad Anne Jundas ja Urmas Sulaoja said ise ülikindlad võidud. Nendegi sõnul oli rada raske. Kuid - kes ütles. et meistrivõistluste rada peab olema kerge.

Rajameister Väino Aul arvas, et sellel territooriumil oleks veelgi ägedama raja saanud, kuid stardi kohal toimuvad lammutustööd muutsid nädala alguses tehtud rajal paari kontrollpunkti asetust. "Ja kuna käib viljakoristus, muutus ka kaart mõnes kohas üleöö!" kommenteeris rajameister.

Järgmine RSK Jõhvikas võistlus toimub 25.augustil Kohtla-Nõmmel ja Jõhvi pargis 8.septembril. Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool