JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Uudised

Varia: Karikavõistlustelt kaks esikohta

Jõhvi motomehed tegid seda taas.
Taaskäivitatud hipodroomi võistlused mootorratastele on Jõhvi sõitjatele toonud häid tulemusi.

 

Jõhvi Motoklubi algatusel taaselustatud hipodroomi karikasari on meie sõitjatele toonud edu.

Tabasalus Ranna Seedway rajal ja EKV II etapil olid Jõhvi sõitjad võidukad FTMX klassis. Selles klassis sõidetakse tavaliste motokrossi ratastega, kuid emmaldatud on esipidurid ja tagarehv on spetsiaalselt flat tracki jaoks. Esimese - Kohtla-Nõmme etapi edu jätkus ka teisel etapil.

Eelsõitudes oli vääramatu Riho Keerme, Argo Keerme võitles Türi AMK sõitja Tom Õunmaaga. Superfinaalis lõpetasid mehed just sellises järjestuses. Rihol on nüüd kahest etapist kaks võitu, Argol kaks teist kohta. Risto Paesalu ja Allar Keerme, kes võitlesid erinevate probleemidega, selgitasid ülejäänud kohad.

Quadide klassis on "oma ala" leidnud Iven Avik - isegi rahulikult sõites ei hakanud silma kedagi, kes tema edu võiks loksutada. Iven on võitnud kaks etappi. Ülejäänud kohtadel rapsivad Carol Reesna - selle ala eestvedaja Eestis ja mitmed endised supermoto tegelased.

Spetsratastel - Speedway 500 klassis võidutses põhisõitudes selle alaga pidevalt tegelev Margus Mandre, teiseks jäi punktidega Ken Viidas. Hästi on masina käima saanud Jaak Soolep ja uustulnukas Ivo Puusepp. Finaalis saavutas võidu teisel etapil Ken Viidas, Mandre, Soolepi ja kukkunud Puusepa ees. Kokku oli rajal juba 10 SW500 ratast. Ajalugu tegid perekond Viidased - võistlusel osales (loe: rajal käis) perekonna 3 põlve liikmeid - lisaks Ove, Freddy ja Kenile ka 4,5 aastane Frido Ving ja 70 aastane Reino Viidas. Tuntud kardisõitja Triistan Viidas vaatas seekord sõitu kõrvalt.

Külgvankrite klassis võidutsesid Joel Sudnikevits-Bruno Bachman, Indrek Pirrus/Taimo Tiik ja Simo Jäetma/Margus Rätseppa ees.

Naiste klassis käis rajal kaks sõitjat - Marliis Saan ja Riina Libe.

Järgmine - kolmas etapp toimub 2. septembril Kohtla-Nõmmel - eeldatavalt finaalid juba tulede valgel!Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool