11121314151617
18192021222324
25262728

Võrkpall: Jõhvi võistkonnad on alustanud kaotusega

Eesti võrkpalli rahvaliiga Ida alagrupis on sel nädalal peetud kaks mängu, mis mõlemad on toimunud Jõhvi spordihallis.

Kolmapäevase kohtumise Jõhvi VK VIRO ja Illuka naiskondade vahel võitis Illuka 3:1.

Esimeses geimis läks VK VIRO naiskond juhtima 5:1, siis mäng tasakaalustus ja viik saabus seisul 9:9. Siis sai Illuka ette 13:12 ja edasi hakkas vähehaaval eduseisu suurendama ning lõpuks võideti geim 25:20.

Ka teise geimi alguses läks VK VIRO naiskond ette 3:0, kuid Illuka tasakaalustas mängu ja läks ise ette 8:4. Vahepeal oli jällegi suur mõõn VK VIRO naiskonnal, kus Illuka sai 5 punkti järjest ja asus juhtima juba 14:8. VK VIRO naiskond ei andnud alla ja said siis ise 5 punkti järjest, kuid geimi lõpp kuulus ikkagi Illuka naiskonnale. Teine geim lõppes sama tulemusega 25:20.

Kolmas geim oli kõige tasavägisem juba algusest peale - kord punktiga ees Illuka, kord VK VIRO. Illuka oli geimi lõpus ees 24:22, kuid VK VIRO suutis mängu viigistada ja ise punktiga juhtima minna. Geimi lõpus olidki kindlamad VK VIRO mängijad ja võitsid geimi 28:26.

Neljas geim algas samuti punkt-punkti mänguga, kuid Illuka suutis siis juhtima minna 13:7. VK VIRO tasakaalustas mängu ja läks ise juhtima 18:16, kuid
lõpuni vastu pidada ei suudetud ja geim kaotati 21:25.

Teisipäeval oli Viru JVP kaotanud meeste turniiril Sillamäe Ida Baltile samuti 1:3.