15161718192021
22232425262728
2930

Võrkpall: Peamaja võitis 3:2

Neljapäevane Põlevkivi Volle kohtumine Narva ja Peamaja võistkondade vahel oli järjekordselt üks väga tasavägine mäng.

Öeldakse ju, et pall on ümmargune ja kahe esimese geimi võit ei tähenda veel kogu mängu võitu. Nii juhtus ka seekord. Peamaja võitis esimese geimi 25:14 ja teise geimi 25:21. Järgmised kaks geimi aga võitis Narva võistkond 25:18 ja 25:20.

Niimoodi mängida pole Peamaja võistkonnal esimene kord. Viies, otsustav geim algas mõlema võistkonna poolt servivigadega ja jätkus punkt-punktilt seisuni 13:13. Lõpus oli siiski Peamaja kindlam ja sai järjekordselt väga raske, kuid vajaliku võidu turniiritabelisse.

Järgmisena kohtuvad 12.detsembril algusega kell 19.15 (saali saab 19.00) Veteranide ja Viru võistkonnad.