10111213141516
17181920212223
242526272829

Võrkpall: Veteranid said raske võidu

Jõhvi spordihallis mängisid esmaspäeval Põlevkivi Volle raames Viru kaevanduse ja Veteranide võistkonnad.

Viru võistkond, kes võrreldes esimese kohtumisega on oma koosseisu tugevdanud, alustas esimest geimi hästi. Mängiti punkt-punkti
mängu seisuni 3:3, siis läks Veteranide võistkond oma teed ja võitis geimi 25:9.

Teine geim oli aga hoopis tasavägine, kus Viru võistkond juhtis vahepeal koguni 10:4 ja 16:10, kuid seisul 17:11 tekkis neil täielik mõõn, kus Veteranid said 7 punkti järjest ja asusid ise esimest korda selles geimis juhtima. Seis oli viigiline veel seisul 23:23, kuid geimi lõpp kuulus ikkagi kogenud veteranidele.

Viru võistkond polnud lootust veel täielikult kaotanud ja alustasid kolmandat geimi hästi. Punkt-punktilt mängiti seisuni 14:14, alles siis said veteranid ühe punktiga ette, kuid viik saabus veel seisul 16:16. Sealt edasi aga näitasid veteranid oma kindlust ja võitsid ka kolmanda geimi tulemusega 25:19 ning kogu mängu 3:0.

Selle aasta viimased kohtumised toimuvad neljapäeval, 15.detsembril. Esimeses kohtumises algusega kell 18.15 on vastamisi Viru ja Raudtee ning orienteeruvalt kell 19.00 Veteranide ja Narva võistkonnad. Järgneb rahulik treeningperiood enne jõule ja uut aastat. Järgmise aasta graafik selgub