16171819202122
23242526272829
3031

Võrkpall: PILDID! Peamaja sai kolmanda koha

Põlevkivi Volle neljapäevne 3.-4. koha mäng Peamaja - Raudtee oli nii mängijatele kui pealtvaatajaile huvitav.

Kui esimeses geimis ei saanud Peamaja võistkond oma mängu eriti hästi käima ja kaotasid selle geimi 15:25, siis teises geimis mäng oluliselt paranes - mäng oli viigiline seisul 8:8. Kuid rohkemaks ei oldud ka selles geimis suutelised ja kaotasid geimi 17:25.

Kolmandas geimis otsustas Peamaja asetust muuta, millest oli juttu juba mängu alguses - see tõi ka edu, geim võideti 25:19. Neljas geim oli kõige dramaatilisem. Raudtee läks juhtima 7:2 ja nad arvasid, et edu on küllaltki suur ning ongi juba geimi võitnud, kuid Peamaja ei andnud alla. Punkt-punkti haaval hakkasid nad vahet vähendama. Raudtee juhtis veel seisul 21:18, kuid siis sai Peamaja 5 punkti järjest ja läks ise juhtima 23:21. Raudtee viigistas seisu 23:23. Edasi kulges mäng punkt-punktilt ja lõpuks võitis selle geimi 31:29 Peamaja võistkond. Mänguseis oli 2:2 ja ees otsustav viies geim.

Peamaja võistkond alustas seda geimi võimsalt minnes juhtima 5:0. Raudtee võistkond hakkas kolme punkti kaupa vahet vähendama, kuid geimi alguse suur algedu tagas Peamaja võistkonnale võidu 15:11 ja kogu mängu 3:2. Sama tulemusega võideti Raudtee võistkonda ka põhiturniiril. Esimest korda Põlevkivi Volle ajaloos saavutas Peamaja võistkond auhinnalise koha.

Hooajal 2009/2010 oldi neljandal kohal. Peamaja võistkonna põhimängijad olid: Tarmo Tohver, Margus Loko, Märt Trummar, Pavel Onuchak, Dmitri Petrov, Sergei Bogdanov ja Aime Luuk.

Finaalmängu teine mäng Estonia kaevanduse ja Veteranide võistkonna vahel toimub kolmapäeval 25.aprillil Jõhvi Spordihallis algusega kell 19.45 (soojenduseks saab saali juba 19.00).