12131415161718
19202122232425
262728293031

Võrkpall: Põlevkivi Volle algas Estonia võiduga

Eile, 17. oktoobril algas Põlevkivi Volle 2013/1014 hooaeg. Esimeses kohtumises olid vastamisi Estonia ja Logistika võistkonnad.

Kuigi Estonia võistkond mängis kahe naisterahvaga, läksid nad esimeses geimis kohe juhtima 7:3. Logistika sai 3 punkti järjest ja vähendas vahet 6:7, kuid rohkemaks nad selles geimis polnud suutelised ja kaotasid geimi 13:25.

Teine geim seevastu algas punkt-punkti mänguga ja edasi kulges paari punktise eduga Logistikale. Siis sai Estonia 5 punkti järjest ja juba juhtisid nemad. Siis tekkis neil mõõn ja Logistika sai omakorda 8 punkti järjest, mis viis Logistika uuesti juhtima 21:18. Sel seisul võttis Estonia ka aja maha, kuid geimi nad enam päästa ei suutnud. Logistika võitis teise geimi tulemusega 25:22.

Ka kolmas geim algas punkt-punkti mänguga, kuid jällegi tekkis Estonial suur mõõn, kus Logistika sai 7 punkti järjest. Seekord Estonia ei andnud alla ja kahe-kolme punkti kaupa vähendasid vahet ning läksid ise juhtima ning võitsid lõpuks geimi 25:21. Neljandas geimis kui Estonia sai seisul 8:5 seitse punkti järjest, polnud selle geimi võitjas enam kahtlust. Estonia võitis 25:17 ja kogu mängu 3:1.

Järgmisena kohtuvad 24. oktoobril algusega kell 18.15 (saali saab 18.00) Ojamaa ja Veteranide võistkonnad.