16171819202122
23242526272829
30

Võrkpall: Kolmanda koha sai Ojamaa

Põlevkivi Volle 3.-4. koha kohtumises alistas Ojamaa 3:0 Veteranide võistkonna ja saavutas pronksmedali

Kolmanda koha omanik on selgunud. Nii halba esitust Veteranide võistkonnalt pole varem sellel turniiril näinud. Kuigi esimeses geimis mindi juhtima 8:3, tekkis neil suur mõõn kui Ojamaa võistkond sai 6 punkti järjest ja asus ise juhtima 12:9. Veteranid suutsid seisu viigistada ja edasi kulges mäng punkt-punktilt seisuni 20:20. Siis said veteranid küll 2 punkti, kuid järgnes uuesti mõõn, kui Ojamaa sai 5 punkti järjest ja võitis geimi 25:22.

Teine geim oli Veteranidele täielik katastroof - see kaotati koguni 14:25.

Kolmas geim algas küll punkt-punkti mänguga, kuid jällegi Veteranidel mõõn kui Ojamaa sai 6 punkti järjest. Veteranid suutsid mõõnast välja tulla ja viigistasid seisu 13:13, kuid teisest mõõnast, kui Ojamaa sai 5 punkti järjest, nad enam välja ei suutnud tulla ja kaotasid ka kolmanda geimi tulemusega 20:25 ning ühtlasi kogu mängu 0:3.

Tubli saavutus külalisvõistkonnalt tulla kohe esimesel hooajal esikolmikusse. Ojamaa kaevanduse võistkond mängis koosseisus, kus 2/3 Eesti Energia endised töötajad: Jana Borissova, Raili Raudsepp, Leonid Baunbach, Arnold Villers, Nikolai Kozlov, Oleg Gribovski, Väino Urlih, Margus Loko (see ei olnud talle esimeseks medaliks Põlevkivi Volle turniiridel) ja Pavel Andrejev.

Teine finaalkohtumine Narva ja Estonia võistkondade vahel toimub Jõhvi Spordihallis 24. aprillil algusega kell 18.15 (saali saab 18:00). Esimese mängu võitis teatavasti Estonia 3:2, seeria võitmiseks on vaja vastane alistada kahes mängus.