JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Uudised

Sulgpall: Jõhvi meistrivõistlused tõotavad tulla põnevad

Pühapäeval toimuvatel V Jõhvi meistrivõistlustel sulgpallis on kohal ka Eesti viies reket, kolme eelmise aasta Jõhvi meister Tarmo Tubro.

Tarmo Tubro on võidutsenud meeste üksikmängus kõigil kolmel aastal, mil ta on Jõhvi lahtistest meistrivõistlustest osa võtnud. Esmakordselt tuleb ta aga võistlusele Eesti reitingutabeli viienda numbrina. Prageu on temast eespool vaid Raul Must, Mihkel Laanes, Mikk Järveoja ja Tanel Namm. Tubro eisndab Tallinna Kalevit, kuid on sündinud ja kooli lõpetanud Kohtla-Järvel.

Edetabeli järgi on tugevuselt teine samuti pealinlane, Tondiraba SK esindaja Martti Eerma, kes on edetabelis 65. kohal. Idavirulastest sai kõrgeima asetuse Aleksei Kreivald, kes sügisesel seeriavõistlusel saavutas Juri Kroti ja Dmitri Lvovi ees esikoha. Kiviõlilasel Dmitri Lvovil on ette näidata esimene, 2011. aasta Jõhvi meeste meistritiitel. Eelmisel aastal mängis ta Tubroga finaalis. Registreerunud on ka eelmise aasta pronks Ivan Sergejev.

Naistest on senised neli meistritiitlit läinud erinevatele inimestele, kuid sel aastal sõidab taas pealinnast Jõhvi külakosti tooma Katre Roopere, kes tuli meistriks 2012. aastal. Kohal pole küll tiitlikaitsjat Tiina Kotket, küll on kohal eelmise aasta hõbe Kati Kask ja pronks Anna Jagonen.

Paarismängudes tulevad meestest kahe eelmise aasta tiitlit kaistma Ahto Buldas/Tarmo Tubro ning naistest on kohal eelmisel aatsal tiitli saanud Irina Raznotovskaja/Anna Jagonen.

Segapaarismängus ükski eelmise aasta medaliduodest sel aastal koos ei mängi. Paarismängudes jagatakse medaleid neljandat korda ning segapaarismängu senistest medaliduodest on kohal 2012. aastal pronksi saanud Irina Raznotovskaja/Juri Krot.

Jõhvi viiendad meistrivõistlused algavad Jõhvi spordihallis pühapäeval, 20. detsembril kell 11.

Tabelid ja ajakava: www.johvisport.ee/protokoll/Vjohvimv_sulgpall_201215.xls

RENE KUNDLAJõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool