13141516171819
20212223242526
2728293031

Võrkpall: Narva alistas Ojamaa

Neljapäeval peeti Jõhvi spordihallis Põlevkivi Volle teise ringi esimene mäng, kus Narva alistas Ojamaa 3:0.

Ojamaa ja Narva kohtumise esimene geim kulges punkt-punkti mänguga seisuni 4:4. Ojamaa sai 3 punkti järjest ja paaril korral 2 punkti järjest ning läks geimi juhtima 11:6. Narva sai siis omakorda paaril korral 3 punkti järjest ja viigistas seisu 12:12. Edasi punkt-punkti mäng seisuni 17:17. Nüüd sai Narva 4 ja 3 punkti järjest ning võitis geimi 25:18.

Kuigi teise geimi esimese punkti sai Ojamaa, järgnes neil mõõnaperiood, kus Narva sai 5 punkti järjest. Ojamaa küll püüdis vähendada vahet kui sai paaril korral paar punkti järjest, kuid kui Narva sai uuesti 4 punkti järjest, juhtisid nad juba 16:9. Oma eduseisu nad käest ei lasknudki ja võitsid ka teise geimi tulemusega 25:18.

Kolmas geim kulges tõusude ja mõõnadega mõlemale võistkonnale. Peale esimeste punktide vahetust sai Ojamaa 4 punkti järjest ja läks juhtima 5:1. Narva vastas 3 punktiga järjest. Edasi vahetati jälle punkte. Ojamaa sai uuesti 4 punkti järjest ja läks juhtima 12:7. Jällegi vahetati punkte ja nüüd sai omakorda Narva 4 punkti järjest ja vähendas vahet 14:15. Järgnes punkt Ojamaale, kuid Narva viigistas seisu 16:16. Ojamaa võttis aja maha. Edasi punkt-punkti mäng seisuni 21:21. Narva sai nüüd ühe, siis teise ja veel kolmanda punkti järjest ning alles siis võttis Ojamaa teise aja maha. See oli aga juba hilja. Narva sai ka viimase geimipunkti ja võitis kohtumise 3:0.

Järgmisena kohtuvad 11.02.2016 algusega kell 18.20 Jõhvi Spordihallis Peamaja ja Estonia võistkonnad.