JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Suusatamine

Alutaguse noortemängud suustamise MV Pannjärvel
Algus:15. veebruar 2018
Lõpp:15. veebruar 2018
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Jõhvi koolide suusamaraton
Algus:09. veebruar 2018
Lõpp:09. veebruar 2018
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

KOOLISPORT Alutaguse noortemängud suusasprint
Algus:17. jaanuar 2018
Lõpp:17. jaanuar 2018

Ühistreening
Algus:25. mai 2015 - 16:25
Lõpp:25. mai 2015 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

EMV
Algus:22. märts 2015
Lõpp:22. märts 2015
Asukoht:Otepää - Tehvandi suusastaadion

Eesti Noorte MV
Algus:06. märts 2015
Lõpp:08. märts 2015
Asukoht:Haanja

Swedbank noortesari
Algus:21. veebruar 2015 - 07:00
Lõpp:21. veebruar 2015 - 18:00
Asukoht:Värska
Korraldaja:Janek Vallimäe

Argipäeva suusaõhtu Narvas.
Algus:11. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:11. veebruar 2015 - 20:00
Asukoht:Narva - Pähklimäe

Treening
Algus:09. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:09. veebruar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Argipäeva suusaõhtu Kohtla-Nõmmel!
Algus:04. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:04. veebruar 2015 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusastaadion
Korraldaja:Järve Spordiklubi, Piret Niglas

Treening
Algus:02. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:02. veebruar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Ida-Virumaa MV maratonis (vabatehnika)
Algus:13. aprill 2013 - 10:00
Lõpp:13. aprill 2013 - 13:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Eesti meistrivõistlused (maraton)
Algus:31. märts 2013 - 11:00
Lõpp:31. märts 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Eesti meistrivõistlused (sprinditeade)
Algus:30. märts 2013 - 11:00
Lõpp:30. märts 2013 - 13:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Pannjärve kolmapäevak
Algus:27. märts 2013 - 18:30
Lõpp:27. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Mäetaguse lahtised meistrivõistlused
Algus:13. märts 2013 - 18:30
Lõpp:13. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Swedbank noortesarja V etapp Tamsalu
Algus:10. märts 2013 - 11:00
Lõpp:10. märts 2013 - 16:30
Asukoht:Tamsalu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Kohtla-Nõmme suusaneljapäevak (vabatehnika)
Algus:07. märts 2013 - 18:30
Lõpp:07. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Piret Niglas

Kohtla-Nõmme suusaneljapäevak (klassika)
Algus:21. veebruar 2013 - 18:30
Lõpp:21. veebruar 2013 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud Mäetaguse etapp
Algus:14. veebruar 2013 - 18:30
Lõpp:14. veebruar 2013 - 20:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

V Piret Niglase auhinnavõistlus suusavahetusega sõidus
Algus:10. veebruar 2013 - 12:00
Lõpp:10. veebruar 2013 - 14:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

ALUTAGUSE MARATON
Algus:09. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:09. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve Tervisekeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud Mäetaguse etapp
Algus:31. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:31. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

ETV-Swedbank I etapp
Algus:20. jaanuar 2013 - 11:00
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 16:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Mäetaguse suusaprint
Algus:19. jaanuar 2013 - 11:00
Lõpp:19. jaanuar 2013 - 13:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Kohtla-Nõmme suusaneljapäevak (vabatehnika)
Algus:17. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:17. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Ühistreening
Algus:14. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:14. jaanuar 2013 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Pannjärve kolmapäevak
Algus:09. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:09. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi,

Vello Kaaristo mälestusvõistlused (vabatehnika)
Algus:06. jaanuar 2013 - 12:00
Lõpp:06. jaanuar 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Narva SUKL Firn,

Argipäeva suusaõhtu K-Nõmmel
Algus:15. märts 2012 - 18:00
Lõpp:15. märts 2012 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Jõhvi gümnaasiumi lahtine suusamaraton
Algus:14. veebruar 2012 - 10:00
Lõpp:14. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi gümnaasium, Priit Palmet

Alutaguse suusamaraton
Algus:11. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:11. veebruar 2012 - 14:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Ühistreening
Algus:13. jaanuar 2012 - 17:00
Lõpp:13. jaanuar 2012 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Argipäeva suusaõhtu VII etapp
Algus:16. märts 2011 - 17:00
Lõpp:16. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Jõhvi lahtised meistrivõistlused, vabatehnika
Algus:14. märts 2011 - 17:00
Lõpp:14. märts 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi pargis, start Jõhvi spordihalli staadionilt
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Argipäeva suusaõhtu VI etapp
Algus:09. märts 2011 - 18:00
Lõpp:09. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

13. Alutaguse suusamaraton / Alutaguse kolmiküritus I etapp
Algus:12. veebruar 2011 - 11:00
Lõpp:12. veebruar 2011 - 15:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool