JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Uudised

Koroona: Jõhvi valla lahtised MV Novuses, I etapp
21. jaanuar 2019

Seoses talviste ilmaoludega kogunes Jõhvi spordihalli Novuse I etapile oodatust vähem mängijaid. 9 vaprat võistlejat, kes läbi lumemöllu ikkagi kokku tulid mängisid omavahel läbi ning võistlejad rivistusid järgmises paremusjärjestuses:
1.Jüri Mironjuk 
2.Tõnu Kapper 
3.Olav Karu 
4.Sander Rose
5.Tauno Jõgiste
6.Tarmo Karon
7.Erich Arge
8.Raivo Ruberg
9.Ralf Burk

Uuesti koguneme mõõtu võtma 09.veebruaril. Olge kohal! 

Ralf Burk
MTÜ Visad

Kergejõustik: Ida-Virumaa sisekergejõustiku MV
19. jaanuar 2019

 ...toimusid 12.01.2019.a. Ahtme kergejõustikuhallis.

Protokoll

Varia: Jätkuvad treeningud eakatele valla elanikele
28. detsember 2018

Varia: Pealkirjata uudis
20. detsember 2018

 

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli kasvandike osalemine ja tulemused XXXII Jõhvi Hüppajate päeval
19. detsember 2018

14.detsembril 2018.a. toimus XXXII Jõhvi Hüppajate päev, mille korraldasid Jõhvi Vene Põhikool ja Kergejõustikuklubi "Visa".
Toetajateks olid Jõhvi Spordikool ja Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit (IVOL).
Selle aasta võistlustel osalesid noorsportlased Narvast, Tallinnast, Kohtla-Järvelt, Rakverest ja Jõhvist.
Võisteldi 4 vanusegrupis kõrgus-, kaugus-, teivas- ja kolmikhüppes.

 

Sulgpall: Jõhvi Spordikooli sulgpallineiud võistlesid Tallinnas.
17. detsember 2018

 Laupäeval 15.12. toimus Tallinnas Yonex CUP II etapp paarismängus.

Jõhvi Spordikooli esindasid Polina Rjabušenko, Daniela Aro ja Anastassia Antošina.

Esimese mängu esimese geimi pingeline võitlus Irina Dogatko ja Galina Ušakova vastu tõi meie neidude paarile Polina Rjabušenko ja Anastassia Antošina kaotuse 20:22. Teine geim võideti 22:20 ning kolmas geim seisuga 21:8 tõi kindla mängu võidu.

Teine mäng Eveli Mäepalu -Merle Petersoo paari vastu võideti 21:12 ja 21:14.

Kolmandas mängus tuli vastu võtta kaotus 12:21 ja 16:21 Regina Mihhailova ja Marija Paskotsi vastu.

Kolme mängu tulemusena said Polina ja Anastassia alagrupis teise koha ning ees ootas mäng pronksile, kus vastaseks oma tüdruk Jõhvi Spordikoolis Daniela Aro paaris Tallinna Sulgpallikooli kasvandiku Anita Kudenkoga.


Eelnevalt olid Daniela ja Anita oma alagrupis võitnud paari Tiina Lell ja Aet Põldma seisuga 21:23; 21:11 ja 21:11, kaotanud paarile Adeele Metsniit ja Eliise Siimann 16:21 ja 17:21.


Daniela ja Anita võitsid kolmanda koha seisuga 21:13; 19:21 ja 21:12 ning Polina ja Anastassia jäid neljandaks.


Palju õnne omadele!

Eriti suur tänu Anita Kudenkole tänu kellele oli Daniela Arol võimalus 2 nädalat elada koolivahetuse programmi raames Tallinnas ning treenida Tallinna Sulgpalli koolis.


Aleksei Kreivald
Jõhvi Spordikooli sulgpalli treener

Kergejõustik: XXXII JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV
14. detsember 2018

Kergejõustik: Jõhvi linna lahtiste sisekergejõustikuvõistluste tulemused
13. detsember 2018

Kergejõustik: JÕHVI LINNA LAHTISED SISEVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
07. detsember 2018

Võrkpall: Eesti Noorte Karikavõistlused võrkpallis C klass
05. detsember 2018

Jõhvi Spordikooli C-klassi võrgupoisid (sündinud 2004-2005) võistlesid 1. ja 2. detsembril Narvas Eesti noorte võrkpalli Karikavõoistlustel.

Kokku osales võistlustel 6 võistkonda.

Spordikooli poisid mängisid ja võitsid seisuga 2:0 Narva, Keila, Paide ja Tallinna noormehi.

Kangemaks osutusid Rapla poisid, kellele kaotati 0:2. Nii jäädi lõppkokkuvõttes II kohale, mis tagas pääsu mängida tugevamas finaalgrupis.

Kõik poisid olid väga tublid ning andsid endast parima.

Treener Valeri Kulatšenko 

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool