Spordialad

Ujumine


Ujumisõppe peaeesmärgiks on laste ea,-ning võimete ja tasemekohase ujumisoskuse kujundamine ning arendamine.

Õppetöö sisaldab nii teoreetilisi, kuid ka praktilisi osi ning toimub eesti ja vene keeles.

 

Õpilasi juhendavad:

  • NATALJA VOSS (EKR 5)
  • ANDREI DIVISSENKO (EKR 6)
  • NATALJA KARTAMÕŠEVA (EKR 5)

Treeningud toimuvad Jõhvi Vene Põhikooli (JVPK), Jõhvi Põhikooli (JPK) ja Spordikeskus Wiru Kohtla-Järve (SWKJ) basseinis vastavalt tunniplaanile.

  Natalja Voss Andrei Divissenko           Natalia Kartamõševa       
Esmaspäev

AE-1  15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)
ÕT      17.45-19.15 (JVPK)

AE-3 16.45-17.30 (JPK)

ÕT-1 06.45 - 07.45 (JVPK)
ÕT-2 15.30 - 17.00 (JVPK)
ÕT-1 17.00 - 18.45 (JVPK)

AE-1 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)
AE-3 18.45 - 19.45 (JVPK) 

 
AE-2 17.45 - 18.30 (JPK)

Teisipäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)

AE-3 16.45-17.30 (JPK)
ÕT      17.30-19.00 (JPK)


ÕT-2 15.30 - 17.00 (JVPK)
ÕT-1 17.00- 18.45 (JVPK)

AE-1 15.15 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)

Kolmapäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)
ÕT     17.30-19.00 (JVPK)

AE-3 16.30-17.15 (JPK)

ÕT-1 06.45 - 07.45 (JVPK)
ÕT-2 15.30 - 17.00 (SWKJ)
ÕT-1 17.00 - 18.45 (SWKJ)

AE-1 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)
AE-2 17.30 - 18.45 (JVPK)
AE-3 18.45 - 19.45 (JVPK)
Neljapäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)

AE-3 16.45-17.30 (JPK)
ÕT      17.30-19.00 (JPK)


ÕT-2 15.30 - 17.00 (JVPK)
ÕT-1 17.00 - 18.45 (JVPK)
AE-1  15.15 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1 16.00 - 17.30 (JVPK)
Reede

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)
ÕT     16.30-18.00 (JVPK)

ÕT-1 06.45 - 07.45 (JVPK)
ÕT-2 15.30 - 17.00 (SWKJ)
ÕT-1 17.00 - 18.45 (SWKJ)

AE-1 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)
AE-2 17.30 - 18.30 (JVPK)
AE-3 18.30 - 19.30 (JVPK)
Laupäev



 

ÕT-1 09.30 - 11.00 (JVPK)  

Tabelis kasutatud lühendid:

AE - ettevalmistav aste
ÕT - treeningaste

 

Spordialaliit: Eesti Ujumisliit

Ujumisõppe peaeesmärgiks on laste ea,-ning võimete ja tasemekohase ujumisoskuse kujundamine ning arendamine.

Õppetöö sisaldab nii teoreetilisi, kuid ka praktilisi osi ning toimub eesti ja vene keeles.

 

Õpilasi juhendavad:

  • NATALJA VOSS (EKR 5)
  • ANDREI DIVISSENKO (EKR 6)
  • NATALJA KARTAMÕŠEVA (EKR 5)

Treeningud toimuvad Jõhvi Vene Põhikooli (JVPK), Jõhvi Põhikooli (JPK) ja Spordikeskus Wiru Kohtla-Järve (SWKJ) basseinis vastavalt tunniplaanile.

Tabelis kasutatud lühendid:

AE - ettevalmistav aste
ÕT - treeningaste

 

Spordialaliit: Eesti Ujumisliit

  Natalja Voss Andrei Divissenko           Natalia Kartamõševa       
Esmaspäev

AE-1  15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)
ÕT      17.45-19.15 (JVPK)

AE-3 16.45-17.30 (JPK)

ÕT-1 06.45 - 07.45 (JVPK)
ÕT-2 15.30 - 17.00 (JVPK)
ÕT-1 17.00 - 18.45 (JVPK)

AE-1 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)
AE-3 18.45 - 19.45 (JVPK) 

 
AE-2 17.45 - 18.30 (JPK)

Teisipäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)

AE-3 16.45-17.30 (JPK)
ÕT      17.30-19.00 (JPK)


ÕT-2 15.30 - 17.00 (JVPK)
ÕT-1 17.00- 18.45 (JVPK)

AE-1 15.15 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)

Kolmapäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)
ÕT     17.30-19.00 (JVPK)

AE-3 16.30-17.15 (JPK)

ÕT-1 06.45 - 07.45 (JVPK)
ÕT-2 15.30 - 17.00 (SWKJ)
ÕT-1 17.00 - 18.45 (SWKJ)

AE-1 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)
AE-2 17.30 - 18.45 (JVPK)
AE-3 18.45 - 19.45 (JVPK)
Neljapäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)

AE-3 16.45-17.30 (JPK)
ÕT      17.30-19.00 (JPK)


ÕT-2 15.30 - 17.00 (JVPK)
ÕT-1 17.00 - 18.45 (JVPK)
AE-1  15.15 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1 16.00 - 17.30 (JVPK)
Reede

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
AE-2 15.45-16.30 (JVPK)
ÕT     16.30-18.00 (JVPK)

ÕT-1 06.45 - 07.45 (JVPK)
ÕT-2 15.30 - 17.00 (SWKJ)
ÕT-1 17.00 - 18.45 (SWKJ)

AE-1 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)
AE-2 17.30 - 18.30 (JVPK)
AE-3 18.30 - 19.30 (JVPK)
Laupäev



 

ÕT-1 09.30 - 11.00 (JVPK)