Oluline

JÕHVI SPORDIKOOLI SUVI 2020. Treeningute ajad ning kohad. 29. juuli Jõhvi Spordikool


1. 03.juuli - 11.juuli 2020. a. Karjamaa, võrkpall, treener Valeri Kulatšenko

2. 03.juuli – 08. juuli 2020.a. Karjamaa, võrkpall, treener Kristjan Palm

3. 03.juuli – 08. juuli 2020.a. Karjamaa, kergejõustik, treener Marko Pärn

4. 23.juuli - 31.juuli2020.a. Haapsalu, ujumine, treener Andrei Divissenko

5. 23.juuli - 31.juuli2020.a. Haapsalu, ujumine, treener Natalja Kartamõševa

6. 13.juuni– 17.juuni 2020.a. Otepää , suusatamine, treener Avo Sambla

7. 27.juuli – 01.august 2020.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

8. 14.august – 18. august 2020.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

9. 24.august – 30.august 2020.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

10. 25.juuli - 01.august 2020.a. Karjamaa, kergejõustik, treener Viktor Predbannikov

11. 25.juuli - 01.august 2020. a. Karjamaa, kergejõustik, treener Lilia Schmidt

12. 03.august - 09.august 2020..a. Karjamaa, ujumine, treener Natalja Kartamõševa

13. 03.august - 09.august 2020..a. Karjamaa, ujumine, treener Natalja Voss

14. 03.august - 09.august 2020..a. Karjamaa, ujumine, treener Andrei Divissenko

 

1. 03.juuli - 11.juuli 2020. a. Karjamaa, võrkpall, treener Valeri Kulatšenko

2. 03.juuli – 08. juuli 2020.a. Karjamaa, võrkpall, treener Kristjan Palm

3. 03.juuli – 08. juuli 2020.a. Karjamaa, kergejõustik, treener Marko Pärn

4. 23.juuli - 31.juuli2020.a. Haapsalu, ujumine, treener Andrei Divissenko

5. 23.juuli - 31.juuli2020.a. Haapsalu, ujumine, treener Natalja Kartamõševa

6. 13.juuni– 17.juuni 2020.a. Otepää , suusatamine, treener Avo Sambla

7. 27.juuli – 01.august 2020.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

8. 14.august – 18. august 2020.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

9. 24.august – 30.august 2020.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

10. 25.juuli - 01.august 2020.a. Karjamaa, kergejõustik, treener Viktor Predbannikov

11. 25.juuli - 01.august 2020. a. Karjamaa, kergejõustik, treener Lilia Schmidt

12. 03.august - 09.august 2020..a. Karjamaa, ujumine, treener Natalja Kartamõševa

13. 03.august - 09.august 2020..a. Karjamaa, ujumine, treener Natalja Voss

14. 03.august - 09.august 2020..a. Karjamaa, ujumine, treener Andrei Divissenko