Новости

Ida-Virumaa Meistrivõistlused ujumises 05. октября Jõhvi Spordikool


2-3. oktoobril Sillamäel toimus Ida-Virumaa Meistrivõistlused ujumises, kuid olukorrast tingituna piirangutega ning ilma pealtvaatajateta.


Jõhvi Spordikooli ujujad alustasid uue hooaja väga edukalt.


Ida-Virumaa meistrid on:
Violanta Gurjanova: 200m liblikat -2.37,38; 200m sellili - 2.27,85; 200m kompleks - 2.28,19; 200m vabalt- 2.15 22; 400m kompleks-5.13,22.
Ute Viktoria Liu Yeung: 100m vabalt-1.02,04; 100m liblikat -1.12,80; 100m sellili - 1.09,19.
Alessandra Zaidentsal: 100m rinnuli -1.17,68; 200m rinnuli - 2.46,81.
Deniss Sterlikov: 100m vabalt - 1.00,00; 100m rinnuli - 1.12,15; 100m sellili 1.05,75 (15a. ja noorem)
Vjatseslav Baranovski: 200m liblikat- 2.40,84; 100m liblikat - 1.12,78 (15a. ja noorem) II koht:
Ute Viktoria Liu Yeung: 100m rinnuli - 1.18,97; 200m kompleks - 2.31,06; 400m kompleks - 5.24,28 (14a. ja noorem)
Violanta Gurjanova: 200m rinnuli - 2.47,53.
Vjatseslav Baranovski: 100m vabalt - 1.04,44
Deniss Sterlikov: 100m sellili - 1.05,75
Pavel Puhtejev: 100m sellili - 1.13,94 (15a. ja noorem) III koht:
Alessandra Zaidentsal: 200m kompleks- 2 39,69; 400m kompleks- 5.35,41 (14a. ja noorem)
Vjatseslav Baranovski : 200m kompleks -2.35,84 (15a. ja noorem); 100m liblikat- 1.12,78; 400m kompleks -5.30,57; 100m vabalt- 1.04,44 (15a. ja noorem)
Pavel Puhtejev: 200m vabalt - 2.27,63; 100m sellili - 1.13,94 (15a. ja noorem)

Palju õnne ujujatele ja nende treenerile - Andrei Divisenko! Tublid!

2-3. oktoobril Sillamäel toimus Ida-Virumaa Meistrivõistlused ujumises, kuid olukorrast tingituna piirangutega ning ilma pealtvaatajateta.


Jõhvi Spordikooli ujujad alustasid uue hooaja väga edukalt.


Ida-Virumaa meistrid on:
Violanta Gurjanova: 200m liblikat -2.37,38; 200m sellili - 2.27,85; 200m kompleks - 2.28,19; 200m vabalt- 2.15 22; 400m kompleks-5.13,22.
Ute Viktoria Liu Yeung: 100m vabalt-1.02,04; 100m liblikat -1.12,80; 100m sellili - 1.09,19.
Alessandra Zaidentsal: 100m rinnuli -1.17,68; 200m rinnuli - 2.46,81.
Deniss Sterlikov: 100m vabalt - 1.00,00; 100m rinnuli - 1.12,15; 100m sellili 1.05,75 (15a. ja noorem)
Vjatseslav Baranovski: 200m liblikat- 2.40,84; 100m liblikat - 1.12,78 (15a. ja noorem) II koht:
Ute Viktoria Liu Yeung: 100m rinnuli - 1.18,97; 200m kompleks - 2.31,06; 400m kompleks - 5.24,28 (14a. ja noorem)
Violanta Gurjanova: 200m rinnuli - 2.47,53.
Vjatseslav Baranovski: 100m vabalt - 1.04,44
Deniss Sterlikov: 100m sellili - 1.05,75
Pavel Puhtejev: 100m sellili - 1.13,94 (15a. ja noorem) III koht:
Alessandra Zaidentsal: 200m kompleks- 2 39,69; 400m kompleks- 5.35,41 (14a. ja noorem)
Vjatseslav Baranovski : 200m kompleks -2.35,84 (15a. ja noorem); 100m liblikat- 1.12,78; 400m kompleks -5.30,57; 100m vabalt- 1.04,44 (15a. ja noorem)
Pavel Puhtejev: 200m vabalt - 2.27,63; 100m sellili - 1.13,94 (15a. ja noorem)

Palju õnne ujujatele ja nende treenerile - Andrei Divisenko! Tublid!