Spordikooli suusatajad kiired ka rullidel 30. september Jõhvi Spordikool

Laupäeval 28.09 ja pühapäeval 29.09 toimusid Noorte MK sügiskarika etapid Tartus ja Võrus.

M14 vanusegrupis olid poodiumil meie sportlased Marten Virkebau ja Marek Valge, vastavalt teisel ja kolmandal kohal.

M18 vanusegrupis saavutas esikoha Andero Virkebau, lisaks oli Andero meeste arvestuses kolmas.

Meeste klassis võistles ka spordikooli vilistlane Leivo Luha ja tema saavutas teise koha.

N16 vanusegrupis saavutas Anete Ahu kolmanda koha.

Gregory Johan Lizdenis 7.

Lisaks pühapäevane võistlus ,,Võru Roller``, kus Anette Ahu lõpetas võistluse N16 vanuseklassis 2. kohaga ning Leivo Luha meesteklassis 9. kohaga

Treener : Avo Sambla