Новости

Jõhvi Spordikooli tüdrukud saavutasid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel võrkpallis teise koha 13. ноября Jõhvi Spordikool

11.novembril toimusid Kõrvekülas Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused tüdrukute võrkpallis.

23 võistkonna seas osales ka Jõhvi Spordikooli võistkond. Kokku peeti ühe päeva jooksul kaheksa(!) kohtumist, millest esimeses seitsmes väljuti võidukalt kuni finaalis tuli alla vanduda Viljandi tüdrukutele. Raske päeva lõpuks saavutati teine koht. Järgmine suurem võistlus ootab ees juba 17-19. novembril Tallinnas, kus mängitakse Eesti noorte karikavõistluste finaalis.