Контакт

Фильтр

Все Учителя Администрация Персонал Hoolekogu

Должность
 
Учителя (12)

Andrei Divissenko

Ujumise treener
dilan@hot.ee


Natalja Kartamõševa

Ujumise treener
+372 5568 1028
natan04@mail.ru


Natalja Voss

Ujumise treener
+372 5358 4586
nataljavoss@gmail.com


Marko Pärn

История
+372 5385 3869
markoparn@gmail.com


Lilia Schmidt

История
lilia@johvisport.ee


Viktor Predbannikov

История
viktor@johvisport.ee


Hanno Koll

История
hanno@johvisport.ee


Aleksei Kreivald

Sulgpalli treener
+372 521 3289
aleks.kreivald@gmail.com


Valeri Kulatšenko

Võrkpalli treener
valeri@johvisport.ee


Kristjan Palm

Võrkpalli treener
kristjanpalm4@gmail.com


Avo Sambla

Математика
avo.sambla@gmail.com


Tatjana Tulskaja

ÜKE ( üldkehalise ettevalmistus) treener
+372 528 1358
twistcrew@mail.ru

Администрация (3)

Tamara Luigas

Direktori kt
+372 5854 2732
336 6371
tamara.luigas@johvisport.ee


Urve Pärnik

Менеджер по развитию
336 6372
urve@johvisport.ee


Andrei Ojamäe

Советник обучения
5302 2226
andrei@johvisport.ee

Персонал (7)

Marika Kask

vanemadministraator
+372 558 2330
336 6370; 335 2141
marika@johvisport.ee


Asta Rooden

administraator
336 6370
+372 558 2330
spordihall@johvisport.ee


Merike Petrova

administraator
336 6370
+372 558 2330
spordihall@johvisport.ee


Svetlana Lebedeva

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee


Jelena Kriisk

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee


Kalev Meriste

spordihalli meister
kalev@johvisport.ee


Jekaterina Vassiljeva

Projektijuht
jekaterina@johvisport.ee

Hoolekogu (6)

Aleksei Naumkin

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavalitsuse esindaja
aleksei.naumkin@johvi.ee


Jevgeni Fedorenko

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
jevgeni.fedorenko@gmail.com


Andrei Raudanen

hoolekogu liige, toetava organisatsiooni esindaja
raundehitus@gmail.com


Uljana Zaidentsal

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
uljana.zaidentsal@gmail.com


Savva Novikov

hoolekogu liige, spordikooli õpilaste esindaja
Novikov.savva@gmail.com


Viktor Predbannikov

hoolekogu liige, spordikooli töötajate esindaja
viktor@johvisport.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.