Контакт

Фильтр

Все Учителя Администрация Персонал Hoolekogu

Должность
 
Учителя (12)

Andrei Divissenko

Ujumise treener
dilan@hot.ee


Natalja Kartamõševa

Ujumise treener
+372 5568 1028
natan04@mail.ru


Natalja Voss

Ujumise treener
+372 5358 4586
nataljavoss@gmail.com


Marko Pärn

История
+372 5385 3869
markoparn@gmail.com


Lilia Schmidt

История
+372 506 9887
lilia@johvisport.ee


Viktor Predbannikov

История
+372 5558 4198
viktor@johvisport.ee


Hanno Koll

История
hanno@johvisport.ee


Aleksei Kreivald

Sulgpalli treener
+372 521 3289
aleks.kreivald@gmail.com


Valeri Kulatšenko

Võrkpalli treener
+372 5562 6954
valeri@johvisport.ee


Kristjan Palm

Võrkpalli treener
kristjanpalm4@gmail.com


Avo Sambla

Математика
avo.sambla@gmail.com


Tatjana Tulskaja

ÜKE ( üldkehalise ettevalmistus) treener
+372 528 1358
twistcrew@mail.ru

Администрация (4)

Jevgeni Fedorenko

Direktori kt
336 6371
+372 509 7901
jevgeni.fedorenko@johvi.ee


Urve Pärnik

Менеджер по развитию
336 6372
urve@johvisport.ee


Kalev Meriste

Советник обучения
+372 5560 0826
kalev@johvisport.ee


Andrei Ojamäe

Projektijuht
andrei.ojamae@johvisport.ee

Персонал (6)

Marika Kask

vanemadministraator
+372 558 2330
336 6370; 335 2141
marika@johvisport.ee


Asta Rooden

administraator
336 6370
+372 558 2330


Merike Petrova

administraator
336 6370
+372 558 2330


Svetlana Lebedeva

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee


Diana Korda

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee


Arkadi Zakarljuka

spordihalli meister
arkadi.zakarljuka@johvisport.ee

Hoolekogu (7)

Maria Laanemäe

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavalitsuse esindaja
maria.laanemae@johvi.ee


Arthur Seppern

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavolikogu esindaja
zepparth@gmail.com


Jevgeni Fedorenko

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
jevgeni.fedorenko@gmail.com


Andrei Raudanen

hoolekogu liige, toetava organisatsiooni esindaja
raundehitus@gmail.com


Uljana Zaidentsal

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
uljana.zaidentsal@gmail.com


Savva Novikov

hoolekogu liige, spordikooli õpilaste esindaja
Novikov.savva@gmail.com


Viktor Predbannikov

hoolekogu liige, spordikooli töötajate esindaja
viktor@johvisport.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.