Contact

Filter

All Teachers Management Employees Hoolekogu

Job position
 
Teachers (12)

Andrei Divissenko

Ujumise treener
andrei.divissenko@johvisport.ee


Natalja Kartamõševa

Ujumise treener
+372 5568 1028
natalja.kartamoseva@johvisport.ee


Natalja Voss

Ujumise treener
+372 5358 4586
natalja.voss@johvisport.ee


Marko Pärn

History
+372 5385 3869
marko.parn@johvisport.ee


Viktor Predbannikov

History
+372 5558 4198
viktor@johvisport.ee


Deniss Šalkauskas

History
+372 5161780
deniss.shalkauskas@gmail.com


Aleksei Kreivald

Sulgpalli treener
+372 521 3289
aleksei.kreivald@johvisport.ee


Valeri Kulatšenko

Võrkpalli treener
+372 5562 6954
valeri@johvisport.ee


Kristjan Palm

Võrkpalli treener
kristjan.palm@johvisport.ee


Avo Sambla

Mathematics
avo.sambla@johvisport.ee


Tatjana Tulskaja

Võimlemise treener
+372 528 1358
tatjana.tulskaja@johvisport.ee


Andrus Lehismets

Korvpalli treener
+372 5666 1294
andrus.lehismets@gmail.com

Management (2)

Kristjan Palm

Direktori kt
336 6371
+372 5883 6906
kristjan.palm@johvisport.ee


Urve Pärnik

Development manager
336 6372
urve@johvisport.ee

Hoolekogu (7)

Maria Laanemäe

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavalitsuse esindaja
maria.laanemae@johvi.ee


Timo Muttanen

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavolikogu esindaja
timo.muttanen@volikogu.johvi.ee


Jevgeni Fedorenko

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
jevgeni.fedorenko@gmail.com


Andrei Raudanen

hoolekogu liige, toetava organisatsiooni esindaja
raundehitus@gmail.com


Uljana Zaidentsal

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
uljana.zaidentsal@gmail.com


Savva Novikov

hoolekogu liige, spordikooli õpilaste esindaja
Novikov.savva@gmail.com


Viktor Predbannikov

hoolekogu liige, spordikooli töötajate esindaja
viktor@johvisport.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.