Kontakt

Filtreeri

Kõik Treenerid Juhtkond Töötajad Hoolekogu

Ametikoht
 
Treenerid (12)

Andrei Divissenko

Ujumise treener
dilan@hot.ee


Natalja Kartamõševa

Ujumise treener
+372 5568 1028
natan04@mail.ru


Natalja Voss

Ujumise treener
+372 5358 4586
nataljavoss@gmail.com


Marko Pärn

Kergejõustiku treener
+372 5385 3869
markoparn@gmail.com


Lilia Schmidt

Kergejõustiku treener
lilia@johvisport.ee


Viktor Predbannikov

Kergejõustiku treener
viktor@johvisport.ee


Hanno Koll

Kergejõustiku treener
hanno@johvisport.ee


Aleksei Kreivald

Sulgpalli treener
+372 521 3289
aleks.kreivald@gmail.com


Valeri Kulatšenko

Võrkpalli treener
valeri@johvisport.ee


Kristjan Palm

Võrkpalli treener
kristjanpalm4@gmail.com


Avo Sambla

Suusatamise treener
avo.sambla@gmail.com


Tatjana Tulskaja

ÜKE ( üldkehalise ettevalmistus) treener
+372 528 1358
twistcrew@mail.ru

Juhtkond (2)

Aivar Surva

Direktor
+372 5854 2732
336 6371
aivar.surva@johvisport.ee


Urve Pärnik

Õppejuht/juhiabi
336 6372
urve@johvisport.ee

Töötajad (6)

Marika Kask

vanemadministraator
+372 558 2330
336 6370; 335 2141
marika@johvisport.ee


Asta Rooden

administraator
336 6370
+372 558 2330
spordihall@johvisport.ee


Merike Petrova

administraator
336 6370
+372 558 2330
spordihall@johvisport.ee


Svetlana Lebedeva

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee


Jelena Kriisk

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee


Kalev Meriste

spordihalli meister
kalev@johvisport.ee

Hoolekogu (6)

Arthur Seppern

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavalitsuse esindaja


Jevgeni Fedorenko

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
jevgeni.fedorenko@gmail.com


Andrei Raudanen

hoolekogu liige, toetava organisatsiooni esindaja
raundehitus@gmail.com


Uljana Zaidentsal

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
uljana.zaidentsal@gmail.com


Savva Novikov

hoolekogu liige, spordikooli õpilaste esindaja
Novikov.savva@gmail.com


Viktor Predbannikov

hoolekogu liige, spordikooli töötajate esindaja
viktor@johvisport.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.