Kontakt

Filtreeri

Kõik Treenerid Juhtkond Töötajad Hoolekogu

Ametikoht
 
Treenerid (12)

Andrei Divissenko

Ujumise treener
andrei.divissenko@johvisport.ee


Natalja Kartamõševa

Ujumise treener
+372 5568 1028
natalja.kartamoseva@johvisport.ee


Natalja Voss

Ujumise treener
+372 5358 4586
natalja.voss@johvisport.ee


Marko Pärn

Kergejõustiku treener
+372 5385 3869
marko.parn@johvisport.ee


Lilia Schmidt

ÜKE ( üldkehalise ettevalmistus) treener
+372 506 9887
lilia@johvisport.ee


Viktor Predbannikov

Kergejõustiku treener
+372 5558 4198
viktor@johvisport.ee


Hanno Koll

Kergejõustiku treener
hanno@johvisport.ee


Aleksei Kreivald

Sulgpalli treener
+372 521 3289
aleksei.kreivald@johvisport.ee


Valeri Kulatšenko

Võrkpalli treener
+372 5562 6954
valeri@johvisport.ee


Kristjan Palm

Võrkpalli treener
kristjan.palm@johvisport.ee


Avo Sambla

Suusatamise treener
avo.sambla@johvisport.ee


Tatjana Tulskaja

Võimlemise treener
+372 528 1358
tatjana.tulskaja@johvisport.ee

Juhtkond (4)

Urmas Treier

Direktor
336 6371
+372 5883 6906
urmas.treier@johvisport.ee


Andrei Ojamäe

Direktori asetäitja majanduse ja arenduse alal
andrei.ojamae@johvisport.ee


Urve Pärnik

Õppejuht/juhiabi
336 6372
urve@johvisport.ee


Kalev Meriste

Haldusjuht
+372 5560 0826
kalev@johvisport.ee

Töötajad (6)

Marika Kask

vanemadministraator
+372 558 2330
336 6370; 335 2141
marika@johvisport.ee


Asta Rooden

administraator
336 6370
+372 558 2330


Merike Petrova

administraator
336 6370
+372 558 2330


Svetlana Lebedeva

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee


Diana Korda

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee


Zaur Maharramov

spordihalli meister
zaur.maharramov@johvisport.ee

Hoolekogu (7)

Maria Laanemäe

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavalitsuse esindaja
maria.laanemae@johvi.ee


Arthur Seppern

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavolikogu esindaja
zepparth@gmail.com


Jevgeni Fedorenko

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
jevgeni.fedorenko@gmail.com


Andrei Raudanen

hoolekogu liige, toetava organisatsiooni esindaja
raundehitus@gmail.com


Uljana Zaidentsal

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
uljana.zaidentsal@gmail.com


Savva Novikov

hoolekogu liige, spordikooli õpilaste esindaja
Novikov.savva@gmail.com


Viktor Predbannikov

hoolekogu liige, spordikooli töötajate esindaja
viktor@johvisport.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.