Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Kergejõustik Muu Õppetöö Sulgpall Võistlused

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
Kevad(9)

Nädalavahetusel käisid Jõhvi spordikooli sulgpallurid Tallinas võistlemas.
Tondiraba Sulelised 3 liigas olid registreerunud 38 poisi. Viienda koha saavutanud Sander Zapletnjuk võitis oma alagruppis neli mängu. Neli parema hulka pääsemiseks oli tasane mäng alguses, aga esimese turniiri täisväljakul Sander ei pidanud vastu ja jäi viiendal kohal.

Paarismängu turniiril Yonex CUP esimest korra teises liigas võistelnud Daniella Aro-Polina Rjabušenko alagrupis kaotasid kaks mängu, aga võtsid ühe geimi nii turniiri võitjaks kui esimese paigutusega paarilt.
Viienda koha mängus tüdrukud kergesti võtsid esimese geimi, andsid ära teine ning kergesti võitsid kolmanda 21:14; 16:21; 21:11 Inga Ohno-Piret Pärnmaa vastu.

Sulge

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimusid U18, U20 ja U23 vanuseklasside Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus.

Edukalt võitlesid Jõhvi Kergejõustikuklubi “Visa” sportlased.

Eesti meistri tiitli saavutas U23 vanuserühma 3000 meetri käimises Darja Predbannikova. U23 vanuserühma kuulitõukes võidutses Tanel Saatman. U20 vanuserühma kuulitõukes tuli seitsmendaks Valeria Vaivala ning U18 vanuserühma kaugushüppes jõudis kaheksandaks Anfisa Karjagina. Anastassia Soonvald sai kaugushüppes 13. koha.

Sulge



T U16 kettaheide 0,75kg
3 koht Jekaterina Žitkova 06.12.2005 Jõhvi SK/JKJK Visa 27.38
4 koht Anastassia Žitkova 06.12.2005 Jõhvi SK/JKJK Visa 27.35 

T U18 odavise 500g
1 koht Anfisa Karyagina 06.08.2004 KJK Visa 39.16 

P U14 kuulitõuge 3kg
4 koht Vladislav Vassiljev 23.09.2007 Jõhvi SK/JKJK Visa 9.05
5 koht Vitali Kuznetsov 07.05.2007 Jõhvi SK/JKJK Visa 8.47

P U14 kettaheide 0,75kg
4 koht Vitali Kuznetsov 07.05.2007 Jõhvi SK/JKJK Visa 23.01
5 koht Vladislav Vassiljev 23.09.2007 Jõhvi SK/JKJK Visa 22.08

P U16 kuulitõuge 4kg
2 koht Savva Novikov 13.08.2006 Jõhvi SK/JKJK Visa11.03

P U16 kettaheide 1kg
3 koht Savva Novikov 13.08.2006 Jõhvi SK/JKJK Visa 32.41

Sulge

T U16 kuulitõuge 3kg

4 koht Jekaterina Žitkova 06.12.2005 KJK Visa 8.43

T U16 kettaheide 0,75kg

2 koht Jekaterina Žitkova 06.12.2005 KJK Visa 29.49

T U16 odavise 400g

1 koht Anastassia Žitkova 06.12.2005 KJK Visa 31.90

T U18 odavise 500g

1 koht Anfisa Karyagina 06.08.2004 KJK Visa 33.56

P U14 kuulitõuge 3kg

1 koht Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK Visa 8.90
2 koht Vitali Kuznetsov 07.05.2007 KJK Visa 8.71

P U14 kettaheide 0,75kg

2 koht Vitali Kuznetsov 07.05.2007 KJK Visa 23.03
3 koht Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK Visa 22.72

Sulge

M 400m

Aleksandr GAITŠENJA 21.11.2002 KJK Visa 56,27

Viljar KARJA 12.01.1998 KJK Visa 59,52

PU16 400m

Vjatšeslav GORBUNOV 17.06.2006 Jõhvi SK/KJK Visa 59,70

Aleksandr SAVITSKI 30.03.2005 KJK Visa 1.08,04

PU14  Kõrgushüpe

Vladislav VASSILJEV 23.09.2007 Jõhvi SK/KJK Visa 1.40  3 koht

PU14 Kaugushüpe

Vladislav VASSILJEV 23.09.2007 Jõhvi SK/KJK Visa 4.33  4 koht

TU16 Kaugushüpe

Anastassia ŽITKOVA 06.12.2005 Jõhvi SK/KJK Visa 4.50

NU18 Kaugushüpe

Anfisa KARYAGINA 06.08.2004 KJK Visa 5.29  2 koht

Sulge

PU16     ketas

Savva Novikov                   13.08.2006           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     28.63     III koht

Ruslan Kuzevanov           20.02.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     21.62     5 koht                                                  

Vitali Kusnetsov                07.05.2007           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     18.61     6 koht

PU16     kaugus

Vladislav Vassiljev            23.09.2007           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     4.41        6 koht

N             kuul

Valeria Vaivala                   02.10.2001           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     9.42        5 koht

TU16      ketas    

Anastassia Zitkova           06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     34.09     I koht                                   

Jekaterina Zitkova            06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     25.99     III koht                                 

Jekaterina Shaydurova  12.05.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     23.38     4 koht                                  

Angelina Favorskiy           01.05.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     22.14     5 koht

TU 18     kaugus

Anfisa Karyagina               06.08.2004           Jõhvi KJK Visa/Ida-Virumaa          5.21        I koht

PU16     kõrgus

Vladislav Vassiljev            23.09.2007           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     1.45        III koht

TU16      oda       

Anastassia Zitkova           06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     27,85     4 koht

TU 18     oda

Anfisa Karyagina               06.08.2004           Jõhvi KJK Visa/Ida-Virumaa          34,34     III koht

TU16      kaugus

Anastassia Zitkova           06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     4.69        III koht

TU16      kuul

Jekaterina Zitkova            06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     8.67        II koht

N             ketas

Valeria Vaivala                   02.10.2001           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     28.50     5 koht

P U 16   400m

Aleksandr Savitski            3/30/2005            Jõhvi KJK Visa/Ida-Virumaa          1:06.25  6 koht

Sulge

JÕHVI CUP
lahtiste kergejõustiku karikavõistluste protokoll
02.08.2020. Jõhvi Vene Põhikooli staadion

Koht Nimi Sünniaeg Klubi Tulemus
Mehed 100 m      
1 Kevin Karlson 18.08.1995 KJK Visa 11.6
2 Ilja Saikonen 5.07.2002 KJK"Kalev"Sillamäe 11.8
3 Valery Zhumadilov 21.08.1961 Audentese SK 12.9
PU18 100 m      
1 Mihhail Korobko 31.12.2004 KJK"Kalev"Sillamäe 11.5
2 Jaroslav Sivuha 20.06.2004 Audentese SK 11.7
PU16 100 m      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 12.0
2 Aleksander Savitski 30.03.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 13.2
PU14 100 m      
1 Tristan Konso 4.12.2007 VIKE Rakvere 12.9
2 Andrei Malinovski 29.07.2007 KJK"Kalev"Sillamäe 13.4
3 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 13.8
4 Rodion Ištšik 22.12.2008 KJK"Visa"/Jõhvi SK 15.4
5 Andrei Artamonov 18.01.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 15.8
Mehed 1000 m      
1 Heinrich Sillang 30.11.1987 Tallinn 2.56.0
2 Andres Koppel 12.09.1982 Kohtla-Järve 3.20.0
3 Evgeny Andreychenko 3.06.1984 Kohtla-Järve 3.36.0
PU 18 1000 m      
1 Aleksei Demidovitš 25.12.2003 KJK"Kalev"Sillamäe 3.13.0
PU14 1000 m      
v.a. Artjom Šurõgin 15.06.2010 SK "Mitš" 3.35.0
Mehed Kõrgus      
1 Valeri Fedjušin 11.09.1960 JUMP 1.50
  1.45 1.50 1.55      
PU16 Kõrgus      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.70
  1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75      
PU14 Kõrgus      
1 Andrei Malinovski 29.07.2007 KJK"Kalev"Sillamäe 1.45
  1.30 1.35 1.40 1.45 1.50      
2 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.40
  1.30 1.35 1.40 1.45      
v.a. Damir Romanov 27.12.2010 Audentese SK 1.20
  1.15 1.20 1.25      
PU 18 Teivas      
1 Jaroslav Sivuha 20.06.2004 Audentese SK 3.80
  3.40 3.60 3.70 3.80 3.90      
PU 16 Teivas      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.80
  2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90      
PU 14 Teivas      
1 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.50
  2.00 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60      
Mehed Kaugus      
1 Kevin Karlson 18.08.1995 KJK Visa 6.19
  - 6.10 6.19 x      
2 Ilja Pimenovs 19.02.1996 KJK"Atleetika" 6.01
  6.01 5.85..5.83..3.30      
PU18 Kaugus      
1 Jaroslav Sivuha 20.06.2004 Audentese SK 6.22
  - x x 6.22      
PU16 Kaugus      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.51
  5.47 5.50 5.51 3.45      
PU14 Kaugus      
1 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.52
  x x 4.52 2.75      
2 Rodion Ištšik 22.12.2008 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.19
  4.03 3.91 4.05 4.19      
v.a. Damir Romanov 27.12.2010 Audentese SK 3.81
  3.76 3.81 3.70 x      
Mehed Kolmik      
1 Ilja Pimenovs 19.02.1996 KJK"Atleetika" 13.18
  12.91 13.05 x 13.18      
2 Valeri Fedjušin 11.09.1960 JUMP Narva 10.73
  10.37 10.73 10.35 10.59      
  Ilja Saikonen 5.07.2002 KJK"Kalev"Sillamäe NM
PU18 Kolmik      
1 Aleksei Demidovitš 25.12.2003 KJK"Kalev"Sillamäe 12.51
  12.51 x x 11.59      
2 Mihhail Korobko 31.12.2004 KJK"Kalev"Sillamäe 11.47
  11.47 10.01 10.08 10.88      
PU14 Kolmik      
1 Andrei Malinovski 29.07.2007 KJK"Kalev"Sillamäe 10.83
  10.83 x 10.72 x      
Mehed Kuul 7,26 kg      
1 Tanel Saatman 17.01.1998 KJK"Visa" 12.89
PU16 Kuul 3 kg      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.85
PU14 Kuul 3 kg      
1 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.02
2 Vitali Kuznetsov 7.05.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.57
3 Andrei Artamonov 18.01.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 7.40
Mehed Ketas 2 kg      
1 Tanel Saatman 17.01.1998 KJK"Visa" 42.06
PU18 Ketas 1,5 kg      
1 Jaroslav Sivuha 20.06.2004 Audentese SK 37.36
PU16 Ketas 1,0 kg      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 31.10
PU14 Ketas 0,75 kg      
1 Tristan Konso 4.12.2007 VIKE Rakvere 28.55
2 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 26.52
3 Vitali Kuznetsov 7.05.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 21.89
Mehed Oda 800 gr      
1 Ergo Tamm 31.01.1992 TÜASK 56.32
2 Andrey Morozov 5.03.1972 KJK"Atleetika" 49.10
3 Ilja Pimenovs 19.02.1996 KJK"Atleetika" 37.53
4 Heinrich Sillang 30.11.1987 Tallinn 34.30
PU16 Oda 600 gr      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 27.12
PU14 Oda 400 gr      
1 Tristan Konso 4.12.2007 VIKE Rakvere 27.16
Naised 100 m      
1 Darina Tšudakova 4.02.2001 KJK"Kalev"Sillamäe 12.7
2 Anastassia Soonvald 30.05.2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 13.0
TU18 100 m      
1 Valerija Zabavnikova 27.02.2003 PSK Narvic 12.8
TU16 100 m      
1 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 12.9
2 Kati-Ly Randviir 9.03.2006 VIKE Rakvere 13.4
3 Polina Butrina 29.06.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 13.8
4 Kärt Maasik 25.05.2006 VIKE Rakvere 13.9
5 Kristina Sverlova 6.09.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 14.6
6 Maria Lüüde 6.02.2005 KJK"Atleetika" 15.3
6 Ksenija Klimenkova 1.03.2005 KJK"Atleetika" 15.3
8 Gera-Mira Kostrykina 21.06.2006 SK"Tsefei" 15.6
TU14 100 m      
1 Krettel Klaar 13.05.2007 SK FORTIS Tallinn 13.6
2 Vlada Tassinkevitš 24.01.2008 SK"Tsefei" 14.1
3 Ketrin Koppel 3.04.2008 VIKE Rakvere 14.4
4 Anastassia Bogdanova 12.01.2007 SK"Tsefei" 14.7
5 Valeria Tassinkevitš 24.01.2008 SK"Tsefei" 16.8
6 Arina Bugrova 2.12.007 KJK"Kalev"Sillamäe 17.2
7 Polina Abina 30.12.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 18.3
v.a. Alina Ionova 7.03.2009 KJK"Kalev"Sillamäe 14.2
v.a. Liana Muhhina 28.01.2010 KJK"Visa"/Jõhvi SK 16.4
v.a. Uljana Rõbatšenko 20.04.2009 SK"Tsefei" 16.9
TU18 1000 m      
1 Julija Kiseljova 6.01.2004 KJK"Kalev"Sillamäe 3.40.0
2 Anna Ivanova 14.12.2003 KJK"Kalev"Sillamäe 4.03.0
TU16 1000 m      
1 Maria Ivanova 1.10.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 3.28.0
2 Erika Bugrova 24.08.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 3.46.0
3 Kristina Sverlova 6.09.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 4.23.0
TU14 1000 m      
1 Irena Stankevitš 1.01.2007 SK"Mitš" 3.54.0
2 Arina Bugrova 2.12.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 5.07.0
3 Anastassia Iljinova 26.06.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.31.0
Naised Kõrgus      
1 Jelizaveta Mišina 13.10.2002 Audentese SK 1.60
  1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65      
  0 0 0 X0 0 XXX      
TU18 Kõrgus      
1 Evelina Martšenko 15.09.2004 KJK"Kalev"Sillamäe 1.60
  1.50 1.55 1.60 1.65      
2 Anfisa Karyagina 6.08.2004 KJK Visa 1.40
  1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45      
TU16 Kõrgus      
1 Kati-Ly Randviir 9.03.2006 VIKE Rakvere 1.60
  1.50 1.55 1.60 1.65      
2 Eva Tjurina 14.01.2005 PSK Narvic 1.55
  1.40 1.45 1.50 1.55 1.60      
3 Kristina Sverlova 6.09.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 1.45
  1.30 1.35 1.40 1.45 1.50      
4 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 1.45
  1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50      
5 Maria Lüüde 6.02.2005 KJK"Atleetika" 1.15
  1.10 1.15 1.20      
TU14 Kõrgus      
1 Sofia-Sabina Leis 5.03.2007 Audentese SK 1.50
  1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55      
2 Ketrin Koppel 3.04.2008 VIKE Rakvere 1.25
  1.15 1.20 1.25 1.30      
3 Kira Yeršova 9.04.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 1.25
  1.10 1.15 1.20 1.25 1.30      
4 Irena Stankevitš 1.01.2007 SK"Mitš" 1.20
  1.10 1.15 1.20 1.25      
5 Anastassia Iljinova 26.06.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.20
  1.10 1.15 1.20 1.25      
v.a. Liana Muhhina 28.01.2010 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.20
  1.10 1.15 1.20 1.25      
Naised Kaugus      
1 Jelizaveta Mišina 13.10.2002 Audentese SK 5.34
  5.12 5.34 x 5.24      
TU18 Kaugus      
1 Valerija Zabavnikova 27.02.2003 PSK Narvic 4.73
  4.47 4.46 4.73 4.37      
TU16 Kaugus      
1 Kati-Ly Randviir 9.03.2006 VIKE Rakvere 5.12
  4.64 4.96 5.12 4.89      
2 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 4.78
  4.62 4.78 x 4.65      
3 Julia Fomina 17.04.2006 SK"Tsefei" 4.71
  4.64 4.49 4.64 4.71      
4 Eva Tjurina 14.01.2005 PSK Narvic 4.19
  3.90 4.19 4.09 x      
5 Maria Lüüde 6.02.2005 KJK"Atleetika" 4.11
  x 4.11 x x      
6 Alina Ignatjevskaja 5.09.2005 KJK"Atleetika" 3.86
  x 3.73 x 3.86      
7 Ksenija Klimenkova 1.03.2005 KJK"Atleetika" 3.62
  x x 3.62 x      
8 Gera-Mira Kostrykina 21.06.2006 SK"Tsefei" 3.10
  3.10 x x x      
9 Anastassia Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.92
  2.92 x 2.46 -      
TU14 Kaugus      
1 Anastassia Bogdanova 12.01.2007 SK"Tsefei" 4.51
  x 4.11 4.51 x      
2 Sofia-Sabina Leis 5.03.2007 Audentese SK 4.43
  2.79 4.14 4.43 x      
3 Vlada Tassinkevitš 24.01.2008 SK"Tsefei" 3.74
  x 3.50 3.74 3.34      
4 Valeria Tassinkevitš 24.01.2008 SK"Tsefei" 3.40
  x 3.40 x 3.35      
5 Anastassia Iljinova 26.06.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 3.29
  3.13 3.29 2.51 3.08      
v.a. Uljana Rõbatšenko 20.04.2009 SK"Tsefei" 3.28
  3.28 2.96 2.86 2.92      
v.a. Liana Muhhina 28.01.2010 KJK"Visa"/Jõhvi SK 3.14
  - x 2.96 3.14      
v.a. Valeria Muhhina 30.09.2011 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.64
  - 2.25 2.53 2.64      
Naised Kolmik      
1 Darina Tšudakova 4.02.2001 KJK"Kalev"Sillamäe 11.39
  11.05 11.34 11.03 11.39      
TU14 Kolmik      
v.a. Alina Ionova 7.03.2009 KJK"Kalev"Sillamäe 9.21
  8.69 8.92 9.21 8.98      
Naised Kuul 4 kg      
1 Valeria Vaivala 2.10.2001 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.90
TU16 Kuul 3 kg      
1 Jekaterina Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.64
TU14 Kuul 2 kg      
1 Arina Bugrova 2.12.2007 KJK "Kalev"Sillamäe 6.03
Naised Ketas 1,0 kg      
1 Jelizaveta Mišina 13.10.2002 Audentese SK 28.90
2 Valeria Vaivala 2.10.2001 KJK"Visa"/Jõhvi SK 27.30
TU16 Ketas 0.75 kg      
1 Anastassia Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 29.88
2 Jekaterina Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 29.78
3 Jekaterina Shaydurova 12.05.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 22.64
4 Kati-Ly Randviir 9.03.2006 VIKE Rakvere 21.16
5 Angelina Favorskiy 1.05.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 19.00
6 Kärt Maasik 25.05.2006 VIKE Rakvere 18.24
7 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 16.56
TU14 Ketas 0.75 kg      
1 Sofia-Sabina Leis 5.03.2007 Audentese SK 19.84
Naised Oda 600 gr      
1 Anastassia Soonvald 30.03.2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 31.41
2 Jelizaveta Mišina 13.10.2002 Audentese SK 30.93
3 Helen Orel 22.10.1999 KJK VISA 26.53
TU18 Oda 500 gr      
1 Anfisa Karyagina 6.08.2004 KJK VISA 34.84
TU16 Oda 400 gr      
1 Eva Tjurina 14.01.2005 PSK Narvic 28.63
2 Anastassia Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 25.23
3 Jekaterina Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 24.10
4 Kärt Maasik 25.05.2006 VIKE Rakvere 23.79
5 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 21.52
TU14 Oda 400 gr      
1 Sofia-Sabina Leis 5.03.2007 Audentese SK 28.14

 

Sulge

Sügis(9)

Nädalavahetusel käisid Jõhvi spordikooli sulgpallurid Tallinas võistlemas.
Tondiraba Sulelised 3 liigas olid registreerunud 38 poisi. Viienda koha saavutanud Sander Zapletnjuk võitis oma alagruppis neli mängu. Neli parema hulka pääsemiseks oli tasane mäng alguses, aga esimese turniiri täisväljakul Sander ei pidanud vastu ja jäi viiendal kohal.

Paarismängu turniiril Yonex CUP esimest korra teises liigas võistelnud Daniella Aro-Polina Rjabušenko alagrupis kaotasid kaks mängu, aga võtsid ühe geimi nii turniiri võitjaks kui esimese paigutusega paarilt.
Viienda koha mängus tüdrukud kergesti võtsid esimese geimi, andsid ära teine ning kergesti võitsid kolmanda 21:14; 16:21; 21:11 Inga Ohno-Piret Pärnmaa vastu.

Sulge

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimusid U18, U20 ja U23 vanuseklasside Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus.

Edukalt võitlesid Jõhvi Kergejõustikuklubi “Visa” sportlased.

Eesti meistri tiitli saavutas U23 vanuserühma 3000 meetri käimises Darja Predbannikova. U23 vanuserühma kuulitõukes võidutses Tanel Saatman. U20 vanuserühma kuulitõukes tuli seitsmendaks Valeria Vaivala ning U18 vanuserühma kaugushüppes jõudis kaheksandaks Anfisa Karjagina. Anastassia Soonvald sai kaugushüppes 13. koha.

Sulge



T U16 kettaheide 0,75kg
3 koht Jekaterina Žitkova 06.12.2005 Jõhvi SK/JKJK Visa 27.38
4 koht Anastassia Žitkova 06.12.2005 Jõhvi SK/JKJK Visa 27.35 

T U18 odavise 500g
1 koht Anfisa Karyagina 06.08.2004 KJK Visa 39.16 

P U14 kuulitõuge 3kg
4 koht Vladislav Vassiljev 23.09.2007 Jõhvi SK/JKJK Visa 9.05
5 koht Vitali Kuznetsov 07.05.2007 Jõhvi SK/JKJK Visa 8.47

P U14 kettaheide 0,75kg
4 koht Vitali Kuznetsov 07.05.2007 Jõhvi SK/JKJK Visa 23.01
5 koht Vladislav Vassiljev 23.09.2007 Jõhvi SK/JKJK Visa 22.08

P U16 kuulitõuge 4kg
2 koht Savva Novikov 13.08.2006 Jõhvi SK/JKJK Visa11.03

P U16 kettaheide 1kg
3 koht Savva Novikov 13.08.2006 Jõhvi SK/JKJK Visa 32.41

Sulge

T U16 kuulitõuge 3kg

4 koht Jekaterina Žitkova 06.12.2005 KJK Visa 8.43

T U16 kettaheide 0,75kg

2 koht Jekaterina Žitkova 06.12.2005 KJK Visa 29.49

T U16 odavise 400g

1 koht Anastassia Žitkova 06.12.2005 KJK Visa 31.90

T U18 odavise 500g

1 koht Anfisa Karyagina 06.08.2004 KJK Visa 33.56

P U14 kuulitõuge 3kg

1 koht Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK Visa 8.90
2 koht Vitali Kuznetsov 07.05.2007 KJK Visa 8.71

P U14 kettaheide 0,75kg

2 koht Vitali Kuznetsov 07.05.2007 KJK Visa 23.03
3 koht Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK Visa 22.72

Sulge

M 400m

Aleksandr GAITŠENJA 21.11.2002 KJK Visa 56,27

Viljar KARJA 12.01.1998 KJK Visa 59,52

PU16 400m

Vjatšeslav GORBUNOV 17.06.2006 Jõhvi SK/KJK Visa 59,70

Aleksandr SAVITSKI 30.03.2005 KJK Visa 1.08,04

PU14  Kõrgushüpe

Vladislav VASSILJEV 23.09.2007 Jõhvi SK/KJK Visa 1.40  3 koht

PU14 Kaugushüpe

Vladislav VASSILJEV 23.09.2007 Jõhvi SK/KJK Visa 4.33  4 koht

TU16 Kaugushüpe

Anastassia ŽITKOVA 06.12.2005 Jõhvi SK/KJK Visa 4.50

NU18 Kaugushüpe

Anfisa KARYAGINA 06.08.2004 KJK Visa 5.29  2 koht

Sulge

PU16     ketas

Savva Novikov                   13.08.2006           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     28.63     III koht

Ruslan Kuzevanov           20.02.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     21.62     5 koht                                                  

Vitali Kusnetsov                07.05.2007           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     18.61     6 koht

PU16     kaugus

Vladislav Vassiljev            23.09.2007           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     4.41        6 koht

N             kuul

Valeria Vaivala                   02.10.2001           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     9.42        5 koht

TU16      ketas    

Anastassia Zitkova           06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     34.09     I koht                                   

Jekaterina Zitkova            06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     25.99     III koht                                 

Jekaterina Shaydurova  12.05.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     23.38     4 koht                                  

Angelina Favorskiy           01.05.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     22.14     5 koht

TU 18     kaugus

Anfisa Karyagina               06.08.2004           Jõhvi KJK Visa/Ida-Virumaa          5.21        I koht

PU16     kõrgus

Vladislav Vassiljev            23.09.2007           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     1.45        III koht

TU16      oda       

Anastassia Zitkova           06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     27,85     4 koht

TU 18     oda

Anfisa Karyagina               06.08.2004           Jõhvi KJK Visa/Ida-Virumaa          34,34     III koht

TU16      kaugus

Anastassia Zitkova           06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     4.69        III koht

TU16      kuul

Jekaterina Zitkova            06.12.2005           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     8.67        II koht

N             ketas

Valeria Vaivala                   02.10.2001           Jõhvi SK/Ida-Virumaa     28.50     5 koht

P U 16   400m

Aleksandr Savitski            3/30/2005            Jõhvi KJK Visa/Ida-Virumaa          1:06.25  6 koht

Sulge

JÕHVI CUP
lahtiste kergejõustiku karikavõistluste protokoll
02.08.2020. Jõhvi Vene Põhikooli staadion

Koht Nimi Sünniaeg Klubi Tulemus
Mehed 100 m      
1 Kevin Karlson 18.08.1995 KJK Visa 11.6
2 Ilja Saikonen 5.07.2002 KJK"Kalev"Sillamäe 11.8
3 Valery Zhumadilov 21.08.1961 Audentese SK 12.9
PU18 100 m      
1 Mihhail Korobko 31.12.2004 KJK"Kalev"Sillamäe 11.5
2 Jaroslav Sivuha 20.06.2004 Audentese SK 11.7
PU16 100 m      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 12.0
2 Aleksander Savitski 30.03.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 13.2
PU14 100 m      
1 Tristan Konso 4.12.2007 VIKE Rakvere 12.9
2 Andrei Malinovski 29.07.2007 KJK"Kalev"Sillamäe 13.4
3 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 13.8
4 Rodion Ištšik 22.12.2008 KJK"Visa"/Jõhvi SK 15.4
5 Andrei Artamonov 18.01.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 15.8
Mehed 1000 m      
1 Heinrich Sillang 30.11.1987 Tallinn 2.56.0
2 Andres Koppel 12.09.1982 Kohtla-Järve 3.20.0
3 Evgeny Andreychenko 3.06.1984 Kohtla-Järve 3.36.0
PU 18 1000 m      
1 Aleksei Demidovitš 25.12.2003 KJK"Kalev"Sillamäe 3.13.0
PU14 1000 m      
v.a. Artjom Šurõgin 15.06.2010 SK "Mitš" 3.35.0
Mehed Kõrgus      
1 Valeri Fedjušin 11.09.1960 JUMP 1.50
  1.45 1.50 1.55      
PU16 Kõrgus      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.70
  1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75      
PU14 Kõrgus      
1 Andrei Malinovski 29.07.2007 KJK"Kalev"Sillamäe 1.45
  1.30 1.35 1.40 1.45 1.50      
2 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.40
  1.30 1.35 1.40 1.45      
v.a. Damir Romanov 27.12.2010 Audentese SK 1.20
  1.15 1.20 1.25      
PU 18 Teivas      
1 Jaroslav Sivuha 20.06.2004 Audentese SK 3.80
  3.40 3.60 3.70 3.80 3.90      
PU 16 Teivas      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.80
  2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90      
PU 14 Teivas      
1 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.50
  2.00 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60      
Mehed Kaugus      
1 Kevin Karlson 18.08.1995 KJK Visa 6.19
  - 6.10 6.19 x      
2 Ilja Pimenovs 19.02.1996 KJK"Atleetika" 6.01
  6.01 5.85..5.83..3.30      
PU18 Kaugus      
1 Jaroslav Sivuha 20.06.2004 Audentese SK 6.22
  - x x 6.22      
PU16 Kaugus      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.51
  5.47 5.50 5.51 3.45      
PU14 Kaugus      
1 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.52
  x x 4.52 2.75      
2 Rodion Ištšik 22.12.2008 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.19
  4.03 3.91 4.05 4.19      
v.a. Damir Romanov 27.12.2010 Audentese SK 3.81
  3.76 3.81 3.70 x      
Mehed Kolmik      
1 Ilja Pimenovs 19.02.1996 KJK"Atleetika" 13.18
  12.91 13.05 x 13.18      
2 Valeri Fedjušin 11.09.1960 JUMP Narva 10.73
  10.37 10.73 10.35 10.59      
  Ilja Saikonen 5.07.2002 KJK"Kalev"Sillamäe NM
PU18 Kolmik      
1 Aleksei Demidovitš 25.12.2003 KJK"Kalev"Sillamäe 12.51
  12.51 x x 11.59      
2 Mihhail Korobko 31.12.2004 KJK"Kalev"Sillamäe 11.47
  11.47 10.01 10.08 10.88      
PU14 Kolmik      
1 Andrei Malinovski 29.07.2007 KJK"Kalev"Sillamäe 10.83
  10.83 x 10.72 x      
Mehed Kuul 7,26 kg      
1 Tanel Saatman 17.01.1998 KJK"Visa" 12.89
PU16 Kuul 3 kg      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.85
PU14 Kuul 3 kg      
1 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.02
2 Vitali Kuznetsov 7.05.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.57
3 Andrei Artamonov 18.01.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 7.40
Mehed Ketas 2 kg      
1 Tanel Saatman 17.01.1998 KJK"Visa" 42.06
PU18 Ketas 1,5 kg      
1 Jaroslav Sivuha 20.06.2004 Audentese SK 37.36
PU16 Ketas 1,0 kg      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 31.10
PU14 Ketas 0,75 kg      
1 Tristan Konso 4.12.2007 VIKE Rakvere 28.55
2 Vladislav Vassiljev 23.09.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 26.52
3 Vitali Kuznetsov 7.05.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 21.89
Mehed Oda 800 gr      
1 Ergo Tamm 31.01.1992 TÜASK 56.32
2 Andrey Morozov 5.03.1972 KJK"Atleetika" 49.10
3 Ilja Pimenovs 19.02.1996 KJK"Atleetika" 37.53
4 Heinrich Sillang 30.11.1987 Tallinn 34.30
PU16 Oda 600 gr      
1 Savva Novikov 13.08.2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 27.12
PU14 Oda 400 gr      
1 Tristan Konso 4.12.2007 VIKE Rakvere 27.16
Naised 100 m      
1 Darina Tšudakova 4.02.2001 KJK"Kalev"Sillamäe 12.7
2 Anastassia Soonvald 30.05.2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 13.0
TU18 100 m      
1 Valerija Zabavnikova 27.02.2003 PSK Narvic 12.8
TU16 100 m      
1 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 12.9
2 Kati-Ly Randviir 9.03.2006 VIKE Rakvere 13.4
3 Polina Butrina 29.06.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 13.8
4 Kärt Maasik 25.05.2006 VIKE Rakvere 13.9
5 Kristina Sverlova 6.09.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 14.6
6 Maria Lüüde 6.02.2005 KJK"Atleetika" 15.3
6 Ksenija Klimenkova 1.03.2005 KJK"Atleetika" 15.3
8 Gera-Mira Kostrykina 21.06.2006 SK"Tsefei" 15.6
TU14 100 m      
1 Krettel Klaar 13.05.2007 SK FORTIS Tallinn 13.6
2 Vlada Tassinkevitš 24.01.2008 SK"Tsefei" 14.1
3 Ketrin Koppel 3.04.2008 VIKE Rakvere 14.4
4 Anastassia Bogdanova 12.01.2007 SK"Tsefei" 14.7
5 Valeria Tassinkevitš 24.01.2008 SK"Tsefei" 16.8
6 Arina Bugrova 2.12.007 KJK"Kalev"Sillamäe 17.2
7 Polina Abina 30.12.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 18.3
v.a. Alina Ionova 7.03.2009 KJK"Kalev"Sillamäe 14.2
v.a. Liana Muhhina 28.01.2010 KJK"Visa"/Jõhvi SK 16.4
v.a. Uljana Rõbatšenko 20.04.2009 SK"Tsefei" 16.9
TU18 1000 m      
1 Julija Kiseljova 6.01.2004 KJK"Kalev"Sillamäe 3.40.0
2 Anna Ivanova 14.12.2003 KJK"Kalev"Sillamäe 4.03.0
TU16 1000 m      
1 Maria Ivanova 1.10.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 3.28.0
2 Erika Bugrova 24.08.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 3.46.0
3 Kristina Sverlova 6.09.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 4.23.0
TU14 1000 m      
1 Irena Stankevitš 1.01.2007 SK"Mitš" 3.54.0
2 Arina Bugrova 2.12.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 5.07.0
3 Anastassia Iljinova 26.06.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.31.0
Naised Kõrgus      
1 Jelizaveta Mišina 13.10.2002 Audentese SK 1.60
  1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65      
  0 0 0 X0 0 XXX      
TU18 Kõrgus      
1 Evelina Martšenko 15.09.2004 KJK"Kalev"Sillamäe 1.60
  1.50 1.55 1.60 1.65      
2 Anfisa Karyagina 6.08.2004 KJK Visa 1.40
  1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45      
TU16 Kõrgus      
1 Kati-Ly Randviir 9.03.2006 VIKE Rakvere 1.60
  1.50 1.55 1.60 1.65      
2 Eva Tjurina 14.01.2005 PSK Narvic 1.55
  1.40 1.45 1.50 1.55 1.60      
3 Kristina Sverlova 6.09.2005 KJK"Kalev"Sillamäe 1.45
  1.30 1.35 1.40 1.45 1.50      
4 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 1.45
  1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50      
5 Maria Lüüde 6.02.2005 KJK"Atleetika" 1.15
  1.10 1.15 1.20      
TU14 Kõrgus      
1 Sofia-Sabina Leis 5.03.2007 Audentese SK 1.50
  1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55      
2 Ketrin Koppel 3.04.2008 VIKE Rakvere 1.25
  1.15 1.20 1.25 1.30      
3 Kira Yeršova 9.04.2008 KJK"Kalev"Sillamäe 1.25
  1.10 1.15 1.20 1.25 1.30      
4 Irena Stankevitš 1.01.2007 SK"Mitš" 1.20
  1.10 1.15 1.20 1.25      
5 Anastassia Iljinova 26.06.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.20
  1.10 1.15 1.20 1.25      
v.a. Liana Muhhina 28.01.2010 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.20
  1.10 1.15 1.20 1.25      
Naised Kaugus      
1 Jelizaveta Mišina 13.10.2002 Audentese SK 5.34
  5.12 5.34 x 5.24      
TU18 Kaugus      
1 Valerija Zabavnikova 27.02.2003 PSK Narvic 4.73
  4.47 4.46 4.73 4.37      
TU16 Kaugus      
1 Kati-Ly Randviir 9.03.2006 VIKE Rakvere 5.12
  4.64 4.96 5.12 4.89      
2 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 4.78
  4.62 4.78 x 4.65      
3 Julia Fomina 17.04.2006 SK"Tsefei" 4.71
  4.64 4.49 4.64 4.71      
4 Eva Tjurina 14.01.2005 PSK Narvic 4.19
  3.90 4.19 4.09 x      
5 Maria Lüüde 6.02.2005 KJK"Atleetika" 4.11
  x 4.11 x x      
6 Alina Ignatjevskaja 5.09.2005 KJK"Atleetika" 3.86
  x 3.73 x 3.86      
7 Ksenija Klimenkova 1.03.2005 KJK"Atleetika" 3.62
  x x 3.62 x      
8 Gera-Mira Kostrykina 21.06.2006 SK"Tsefei" 3.10
  3.10 x x x      
9 Anastassia Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.92
  2.92 x 2.46 -      
TU14 Kaugus      
1 Anastassia Bogdanova 12.01.2007 SK"Tsefei" 4.51
  x 4.11 4.51 x      
2 Sofia-Sabina Leis 5.03.2007 Audentese SK 4.43
  2.79 4.14 4.43 x      
3 Vlada Tassinkevitš 24.01.2008 SK"Tsefei" 3.74
  x 3.50 3.74 3.34      
4 Valeria Tassinkevitš 24.01.2008 SK"Tsefei" 3.40
  x 3.40 x 3.35      
5 Anastassia Iljinova 26.06.2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 3.29
  3.13 3.29 2.51 3.08      
v.a. Uljana Rõbatšenko 20.04.2009 SK"Tsefei" 3.28
  3.28 2.96 2.86 2.92      
v.a. Liana Muhhina 28.01.2010 KJK"Visa"/Jõhvi SK 3.14
  - x 2.96 3.14      
v.a. Valeria Muhhina 30.09.2011 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.64
  - 2.25 2.53 2.64      
Naised Kolmik      
1 Darina Tšudakova 4.02.2001 KJK"Kalev"Sillamäe 11.39
  11.05 11.34 11.03 11.39      
TU14 Kolmik      
v.a. Alina Ionova 7.03.2009 KJK"Kalev"Sillamäe 9.21
  8.69 8.92 9.21 8.98      
Naised Kuul 4 kg      
1 Valeria Vaivala 2.10.2001 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.90
TU16 Kuul 3 kg      
1 Jekaterina Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.64
TU14 Kuul 2 kg      
1 Arina Bugrova 2.12.2007 KJK "Kalev"Sillamäe 6.03
Naised Ketas 1,0 kg      
1 Jelizaveta Mišina 13.10.2002 Audentese SK 28.90
2 Valeria Vaivala 2.10.2001 KJK"Visa"/Jõhvi SK 27.30
TU16 Ketas 0.75 kg      
1 Anastassia Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 29.88
2 Jekaterina Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 29.78
3 Jekaterina Shaydurova 12.05.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 22.64
4 Kati-Ly Randviir 9.03.2006 VIKE Rakvere 21.16
5 Angelina Favorskiy 1.05.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 19.00
6 Kärt Maasik 25.05.2006 VIKE Rakvere 18.24
7 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 16.56
TU14 Ketas 0.75 kg      
1 Sofia-Sabina Leis 5.03.2007 Audentese SK 19.84
Naised Oda 600 gr      
1 Anastassia Soonvald 30.03.2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 31.41
2 Jelizaveta Mišina 13.10.2002 Audentese SK 30.93
3 Helen Orel 22.10.1999 KJK VISA 26.53
TU18 Oda 500 gr      
1 Anfisa Karyagina 6.08.2004 KJK VISA 34.84
TU16 Oda 400 gr      
1 Eva Tjurina 14.01.2005 PSK Narvic 28.63
2 Anastassia Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 25.23
3 Jekaterina Žitkova 6.12.2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 24.10
4 Kärt Maasik 25.05.2006 VIKE Rakvere 23.79
5 Jelizaveta Gorodilova 8.03.2005 Audentese SK 21.52
TU14 Oda 400 gr      
1 Sofia-Sabina Leis 5.03.2007 Audentese SK 28.14

 

Sulge

Sügis
täna, 27.november